NewsyKinga Rusin w wigilijnej stylizacji pokazała swoją luksusową łazienkę. Na ścianach rządzą marmury

Kinga Rusin w wigilijnej stylizacji pokazała swoją luksusową łazienkę. Na ścianach rządzą marmury

Kinga Rusin w świątecznej stylizacji
Kinga Rusin w świątecznej stylizacji
Tila Nowak

22.12.2019 19:10, aktual.: 23.12.2019 00:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj nie ma już śladu po tej Kindze Rusin, która nie przywiązywała najmniejszej uwagi do swojego wyglądu i wygrywała niemal wszystkie rankingi na najgorzej ubraną polską gwiazdę. Zastąpiła ją modowa perfekcjonistka, która dzięki temu, że wzięła sobie do serca rady profesjonalnej stylistki, doskonale wie, w jakich kolorach jej do twarzy.

Kinga wyrobiła w sobie także umiejętność łączenia faktur i dobierania wpadających w oko dodatków. Co więcej modę zaczęła traktować jak inwestycję, dlatego kupuje rzeczy najwyższej jakości i bardzo o nie dba.

Wszystkie rzeczy trzymam w pudełkach, uporządkowane według koloru i stylu, przekładam je pachnącymi papierkami i sięgam po nie, kiedy trzeba – zdradziła w Gali.

Tam też wyznała, że najdroższą rzeczą w jej szafie jest prezent od ukochanego – Marka Kujawy, torebka Chanel. Gwiazda cały czas trzyma ją w pudełku.

Wiem, jestem nienormalna, ale wciąż nie jestem w stanie jej rozpakować. (śmiech) Kiedyś w końcu się przełamię…

Taki skarb idealnie współgrałby z kreacją, jaką współprowadząca Dzień Dobry TVN wybrała na przedświątecznego śledzika.

Kinga Rusin pokazała łazienkę i kreację na śledzika

Kinga Rusin na tę okazję włożyła bowiem niezwykle elegancką, ale zarazem z pazurem, bo gdzieniegdzie prześwitującą czarną suknię do kostek. Ale czerwona torebka, którą trzyma w ręku nie wygląda na chanelkę, chociaż urody nie można jej odmówić.

W  komentarzach na Instagramie pod zdjęciem Rusin jak zwykle zaroiło się od ochów i achów. Dotyczyły one zresztą nie tylko jej urody i sukienki, ale także łazienki. Zresztą akurat to pomieszczenie może więcej powiedzieć o jego właścicielce więcej niż słowa.

Marmury, które rządzą na podłodze i ścianach, świadczą o zamiłowaniu Kingi Rusin do luksusu. Biel szafek – o tym, że lubi mieć wszędzie ład i porządek. Zaś lampki z prostymi białymi abażurami, ozdobne puzderka, flakoniki perfum i drobne bibeloty wskazują na to, że prezenerka jest kobietą w każdym calu i i jak każda z nas od czasu do czasu chce się poczuć jak prawdziwa księżniczka. To znaczy, w jej przypadku, jak królowa.

  • Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Luksusowe mieszkanko Kingi Rusin
  • Slider item
  • Slider item
  • Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)
[1/8] Kinga Rusin – mieszkanie (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także