NewsyKinga Rusin pokazała zdjęcia sprzed 31 lat. Ale fryzura!

Kinga Rusin pokazała zdjęcia sprzed 31 lat. Ale fryzura!

Kinga Rusin (fot. AKPA)
Kinga Rusin (fot. AKPA)
23.08.2023 09:40, aktualizacja: 23.08.2023 09:59

Kinga Rusin jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną, działaczką społeczną i przedsiębiorcą. W latach 1994 do 2006 była żoną Tomasza Lisa. Para ma dwie córki - Igę i Polę. W tym roku skończyła 52 lata.

Kinga Rusin na Hawajach

Kinga Rusin jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie często pokazuje kadry z życia prywatnego i zawodowego. Niedawno dziennikarka wybrała się na Hawaje. Jak się okazuje, nie po raz pierwszy. Była tam już w młodości. Teraz zdecydowała się opublikować serię fotografii sprzed 31 lat, gdy po raz pierwszy gościła na wyspie Maui na Hawajach.

Zdjęcia sprzed 31 lat… Jeden spędzony na Maui dzień przywrócił dawne wspomnienia. Pobyt tam to miała być dla mnie podróż sentymentalna… W 1992 roku zabrała mnie na Maui moja mama (która wtedy pracowała w Stanach), z okazji moich 21. urodzin. Załączam archwialne zdjęcia zrobione wtedy analogiem, stąd ta jakość - zaczęła.

Kinga Rusin nie kryła zachwytu nad urokami tej wyprawy.

To było przeżycie nie do opisania! Nigdy wcześniej nie byłam w tropikach, nigdy nie zetknęłam się z taką nieziemską przyrodą, krystaliczną, turkusową wodą i bogatą, lokalną kulturą. Nie wiem czy to właśnie nie w tamtej chwili narodziła się we mnie pasja do dalekich podróży, która czekała tyle lat na realizację… - kontynuowała swój wpis.

Podróż sentymentalna dziennikarki

Ponowna wizyta na Hawajach miała swój cel. Wszystko szczegółowo opisała w dalszej części swojego wpisu.

Mieliśmy pierwotnie w planach tydzień na Maui. Oczywiście zrezygnowaliśmy mimo iż 95% wyspy jest nietknięte. Chciałam pokazać tu Markowi te wszystkie miejsca, które do dziś tak dobrze pamiętam… No i hotel, w którym zatrzymałam się z mamą 31 lat temu (zdjęcie z mamą, która była wtedy młodsza niż ja teraz, załączam jako drugie w galerii), w centrum historycznej Lahainy… Nie ma go już, nie ma Lahainy…Wszystko spłonęło w ciągu zaledwie kilku godzin, w nocy - napisała Kinga.

Zdjęcia Kingi Rusin z młodości

Kinga Rusin opatrzyła obszerny wpis serią zdjęć z wyprawy na Hawaje w młodości. Widzimy na nich 21-letnią dziennikarkę z burzą włosów. Nie zmieniła się właściwie ani trochę. Wciąż zachwyca nienaganną sylwetką, pięknym uśmiechem i gęstymi, ciemnymi włosami.

Prawda, że niewiele się zmieniła?

Kinga Rusin w młodości
Kinga Rusin w młodości
Kinga Rusin na tle wodospadu
Kinga Rusin na tle wodospadu
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin z mamą
Kinga Rusin z mamą
Kinga Rusin na Hawajach
Kinga Rusin na Hawajach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także