Samochód z Kingą Dudą wielokrotnie złamał prawo. Nagranie z monitoringu trafiło do sieci

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda wracała z pracy w towarzystwie funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Kierowca samochodu, którym podróżowała, nie dostosował się do zasad panujących na drodze. Sprawdźcie szczegóły.

Kinga Duda od dawna konsekwentnie realizuje swoją karierę. Tuż po tym, jak skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez kilka miesięcy odbywała staż w kancelarii w Wielkiej Brytanii. Aktualnie pracuje w jednej z warszawskich placówek, w której zajmuje się sporami sądowymi i arbitrażowymi.

W niedzielę media obiegły informacje, że córka prezydenta szykuje się do ślubu. Ten podobno miałby się odbyć w czerwcu. Przynajmniej taką informację można znaleźć na forach ślubnych:

Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć – komentowała w Wyborczej Ilona Jabłońska.

Chociaż sama zainteresowana nie odniosła się do plotek, zrobił to za nią jej tata, Andrzej Duda. Dzień później opublikował wpis na Twitterze, z którego wynika, że nic nie wie na temat rzekomego ślubu córki:

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach wybuchła burza.

Kinga Duda ucieka rządową limuzyną. Samochód przekroczył prędkość

Kinga Duda znów stała się bohaterką kolorowej prasy. Tym razem przez fakt, że funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, którzy odebrali ją z pracy, przekroczyli dozwoloną prędkość.

Super Express podaje, że panowie czekali na Dudę przed kancelarią. Zawieźli ją z Mokotowa na Żoliborz. Gdy kierowca dostrzegł fotoreportera, który pojawił się na horyzoncie, przyspieszył. Tabloid podaje, że osoba prowadząca pojazd wielokrotnie przekroczyła prędkość, a także przejechała na pomarańczowym świetle. Dowodem jest nagranie, które pojawiło się na łamach tabloidu:

Kierowca tak lawirował między ulicami, że w Alei Niepodległości przejechał na pomarańczowym świetle! Kierowca wielokrotnie przekroczył prędkość. Być może chciał się poczuć jak Robert Kubica. Zakończenie rajdu znalazło swój finał w garażu – podaje Super Express.

Nie wiadomo, dokąd tak bardzo spieszyła się Kinga Duda, że kierowca samochodu nie dostosował się do przepisów.


Kinga Duda

Kinga Duda

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×