Andrzej Duda wydał oficjalny komentarz ws. ślubu córki. Internauci nie wierzą w to, co czytają

Andrzej Duda i Kinga Duda

Andrzej Duda i Kinga Duda

Andrzej Duda oficjalnie skomentował ślub swojej córki. Na Twitterze dodał wpis, w którym publicznie zwrócił się do Kingi Dudy. W komentarzach poruszenie. 

Kinga Duda jest jedyną córką prezydenta. Od dawna skupia się na karierze prawniczej. Po studiach wyleciała do Wielkiej Brytanii, gdzie odbywała staż w jednej z prestiżowych kancelarii. Przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich wróciła do kraju. Kontynuuje swoją drogę zawodową w Warszawie. Pracuje w kancelarii, w której zajmuje się sporami sądowymi i arbitrażowymi. W krótkim biogramie, który umieszczono na stronie, opisano jej bardzo bogate doświadczenie zawodowe.

Andrzej Duda oficjalnie komentuje ślub Kingi Dudy

Niedawno media obiegły doniesienia, że Kinga Duda rozstała się z partnerem. Osoba z jej otoczenia zdradziła Pudelkowi, że ich związek dobiegł końca w zeszłym roku. Mimo to dawnych zakochanych łączą koleżeńskie relacje:

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała – była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze – zdradza informatorka Pudelka.

Sporym zaskoczeniem były więc informacje o ślubie Kingi Dudy, które w niedzielę obiegły media. Ilona Jabłońska, właścicielka firmy organizującej wesela przekazała, że podobno córka prezydenta wychodzi za mąż:

Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć – komentowała w Wyborczej Ilona Jabłońska.

Chociaż sama zainteresowana milczy na ten temat, jej tata postanowił zabrać głos. Andrzej Duda dodał nowy wpis na Twitterze, w którym podkreślił, że córka zadała mu ważne pytanie i zapytała, z kim ma być ten ślub, o którym pisze prasa. Zdementował krążące plotki:

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…

Wpis podzielił internautów. Gdy jedni dziękowali mu za rozwianie wątpliwości, pojawili się też tacy, którzy podkreślali, że głowa państwa nie powinna publikować takich postów:

  • Panie Prezydencie trochę powagi. Głowie Państwa Polskiego nie przystoi takie śmieszki heheszki zamieszczać.
  • Panie Prezydencie, ich strasznie boli fakt, że ma Pan śliczną, inteligentną i wykształconą córkę. Dlatego szukają sensacji, by Panu zaszkodzić i ośmieszyć. Oni są gorsi od hien cmentarnych.
  • Kolejny dowód, że to konto obsługuje Duda osobiście, bo przecież nikt inny w kraju nie ma takiego wyszukanego poczucia humoru.
  • Cyrk… znowu musiałam się upewnić czy to prawdziwe konto i niestety tak.
  • Czy podawanie fałszywych informacji do publicznej wiadomości jest zgodne z prawem i nie podlega karze?
  • I co, wie Pan już z kim ten ślub? Jeśli nie, to proszę się pytać do skutku. Jeśli nie pomoże, to polecam zapytać córkę.

Uważacie, że Andrzej Duda powinien udostępniać takie treści?


Andrzej Duda komentuje ślub Kingi Dudy

Andrzej Duda komentuje ślub Kingi Dudy

Jakie filmy Polacy oglądali na Youtube w 2020 roku?

Jakie filmy Polacy oglądali na Youtube w 2020 roku?

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×