Kinga Duda rozstała się z partnerem. To przykre jak zakończył się ich związek. „Żadnego ślubu nie będzie!”

Kinga Duda

Kinga Duda

Jeszcze do niedawna kolorowa prasa rozpisywała się o tym, że Kinga Duda jest zakochana, a nawet planuje ślub. Informację o jej związku potwierdził nawet jej ojciec. Jak podaje jeden z portali, para się rozstała. Dlaczego nie są już razem?

Kinga Duda jest jedyną córką prezydenckiej pary. Odkąd Andrzej Duda po raz pierwszy został prezydentem Polski, media zaczęły interesować się nie tylko jego działalnością polityczną, ale także jego najbliższą rodziną. Pod lupę wzięto pierwszą damę i jego jedyną córkę.

Gdy ojciec Kingi po raz pierwszy obejmował urząd, ona była jeszcze nastolatką. Zawsze starała się trzymać z dala od blasku fleszy i nie angażowała się w działalność polityczną, ani nie zabierała głosu w sprawach osobistych. Zawsze jednak pojawiała się obok swojego taty podczas najważniejszych wydarzeń.

Podczas drugiego wieczoru wyborczego Kinga nieoczekiwanie przemówiła do Polaków. Swoim zachowaniem mocno zaskoczyła, ponieważ jak do tej pory nie była do tego skora. Jedynaczka jest wielką dumą swoich rodziców. Skończyła studia prawnicze i z wielkimi sukcesami realizuje się w zawodzie.

Kinga Duda rozstała się z chłopakiem

Kinga już od kilku lat skupia się na rozwoju swojej kariery. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński, później odbyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii, a gdy jej ojciec wybrano na kolejną kadencję, przez kilka miesięcy pracowała jako jego doradca społeczny.

Do niedawna zawodowa kariera prawnicza Kingi szła w parze z udanym życiem uczuciowym. Dobry Tydzień jakiś czas temu donosił, że spotyka się ona ze studentem medycyny Bartłomiejem. Pisano także, że para planuje ślub. To, że jest zakochana, potwierdził również jej ojciec, odpowiadając na pytanie jednego z dziennikarzy.

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, o ile wiem, ale zawsze pan może próbować – odpowiedział rozbawiony prezydent.

Okazuje się, że związek Kingi Dudy dobiegł końca. O wszystkim jako pierwszy poinformował portal Pudelek. Podobno informacje o nadchodzącym ślubie córki Andrzeja i Agaty mijają się z prawdą.

Żadnego ślubu nie będzie! Informacja podana przez jeden z tygodników była wyssana z palca. Związek Kingi i Bartłomieja to już przeszłość.

Przyjaciółka Kingi Dudy miała powiedzieć także, że para nie jest już razem od zeszłego roku. Córka prezydenta podobno chce skupić się na rozwoju swojej kariery.

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała – była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze – zdradza informatorka Pudelka.

Jak na razie Kinga Duda nie zabrała głosu w sprawie i nie potwierdziła, ani nie zdementowała informacji o rozpadzie swojego związku.


Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Kinga Duda - wybory 2020

Kinga Duda - wybory 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Andrzej, Agata i Kinga Duda - Wybory prezydenckie 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×