NewsyGwiazdor największych seriali wziął ślub z ulubienicą Quebonafide! Do sieci trafiło zdjęcie z ceremonii!

Gwiazdor największych seriali wziął ślub z ulubienicą Quebonafide! Do sieci trafiło zdjęcie z ceremonii!

Klaudia Szafrańska
Klaudia Szafrańska
Zuza Maciejewska

21.05.2019 13:05, aktual.: 21.05.2019 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska są już po ślubie. Chociaż para do tej pory zbytnio nie afiszowała się ze swoim związkiem, teraz postanowiła to zmienić. We wtorkowe południe nowożeńcy pochwalili się pierwszym zdjęciem, na którym pozują jako mąż i żona.

Panna młoda zdecydowała się na dopasowaną do ciała suknię ślubną, która wykończona była falbanami. Kreacja zdecydowanie podkreśliła jej szczupłą figurę. Dobrała do niej sandałki na cienkim obcasie. W tym szczególnym dniu postawiła na spięte włosy i promienny makijaż. Pan młody natomiast ubrał się w czarny, elegancki garnitur. Dopasował do niego białą koszulę, a także czarną muszkę i eleganckie buty.

Pod zdjęciem ze ślubu Pawłowskiego i Szafrańskiej pojawiło się mnóstwo gratulacji nie tylko od sympatyków pary, ale też ich sławnych znajomych. Najlepsze życzenia młodej parze złożyli m.in. Maciej Musiał, Maciej Zakościelny i Ola Adamska.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska – historia związku

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska spotykają się od kilku lat. Para nie skupia się jednak na promowaniu swojego życia prywatnego, a raczej rozwijaniu zawodowego. Pawłowski zasłynął dzięki roli w filmie Miasto 44, ale to niejedyny jego sukces. Zagrał także m.in. w filmie Jack Strong, a także serialach Przyjaciółki, Belfer, Ojciec Mateusz czy Diagnoza. 

Klaudia Szafrańska natomiast od wielu lat jest wokalistką zespołu Xxanaxx, do którego dołączyła w 2012 roku. Wcześniej brała udział w programie X0Factor. Na swoim koncie ma także udaną współpracę m.in. z Quebonafide, z którym nagrała przebój ubiegłorocznych wakacji – CandyArtystka regularnie tworzy nowe utwory, co spowodowało, że razem ze swoim zespołem zdobyła Fryderyka 2019 w kategorii Album Roku Elektronika.

Chociaż para zbytnio nie afiszowała się ze swoim związkiem, nigdy nie ukrywała swojego związku. Po raz pierwszy razem pokazali się na premierze filmu Belfer.

 • Klaudia Szafrańska, Józef Pawłowski - 2017 rok
 • Klaudia Szafrańska, Józef Pawłowski - Belfer, premiera
 • sJózef Pawłowski i Klaudia Szafrańska na premierze serialu Belfer
 • Klaudia Szafrańska - 10-lecie marki Arcadius
 • Xxanaxx, Klaudia Szafrańska – Fryderyki 2019
 • Klaudia Szafrańska, Józef Pawłowski - Telekamery, 2018 rok
 • Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska na premierze serialu Belfer
 • Józef Pawłowski - Diagnoza, konferencja prasowa serialu TVN
 • Józef Pawłowski
 • Slider item
[1/10] Klaudia Szafrańska, Józef Pawłowski - 2017 rok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także