Nocne szaleństwa Kingi Dudy w modnym klubie. Drinki, papieros… Tak się bawi córka prezydenta. Są zdjęcia

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda została przyłapana w modnym klubie w Warszawie. Córka prezydenta nie była sama. Jeden z tabloidów podaje szczegóły i publikuje zdjęcia.

Kinga Duda jest jedyną córką Andrzeja Dudy. Od wielu lat koncentruje się na karierze prawniczej. Skończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, potem odbyła staż w prestiżowej kancelarii w Wielkiej Brytanii. Przyleciała do Polski tuż przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich.

Duda przez pewien czas pełniła funkcję społecznego doradcy głowy państwa. Następnie, podobnie jak inni aplikanci, rozpoczęła praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza. Pracuje też w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Zajmuje się sporami sądowymi i arbitrażowymi. W krótkim biogramie, który umieszczono na stronie, opisano jej bardzo bogate doświadczenie zawodowe.

Kinga Duda przyłapana w modnym klubie w Warszawie

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Kinga Duda rozstała się z partnerem. Informator Pudelka ujawnił, że ich związek dobiegł końca w zeszłym roku. Córka prezydenta chce się skupić na rozwoju kariery. Mimo to łączą ją koleżeńskie relacje z byłym chłopakiem:

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała – była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze – zdradza informatorka Pudelka.

Poniedziałkowe wydanie Super Expressu donosi, że niedawno Kinga Duda ruszyła w miasto. W nocy z piątku na sobotę wybrała się na imprezę do modnego klubu w samym centrum stolicy, w Pałacu Kultury i Nauki. Tabloid podaje, że świetnie się bawiła:

Chętnie raczyła się trunkami i popalała elektronicznego papierosa – czytamy w prasie.

Podobno zwróciła też uwagę na bawiących się mężczyzn, w których towarzystwie dobrze się czuła:

Szybko zwróciła uwagę innych imprezowiczów, w szczególności młodych mężczyzn, którzy najwyraźniej chcieli zawrzeć z nią bliższą znajomość. W ich towarzystwie Kinga czuła się wyśmienicie – dodaje Super Express.

Gdy Kinga Duda, której w klubie towarzyszyła znajoma, chciała wrócić do domu, wystarczył jeden telefon i po chwili ochroniarz odprowadził ją do samochodu. Zdjęcia trafiły na okładkę tabloidu. Możecie je zobaczyć w naszej galerii.


Kinga Duda przyłapana w modnym klubie

Kinga Duda przyłapana w modnym klubie

Kinga Duda przyłapana w modnym klubie

Kinga Duda przyłapana w modnym klubie

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×