Wirtualna Polska

Kamil Durczok wypadł wiosennej ramówki! „Nie wiadomo co dalej”. To koniec jego kariery?

Kamil Durczok wypadł wiosennej ramówki! „Nie wiadomo co dalej”. To koniec jego kariery?

Kamil Durczok śmierć ojca

Program Kamila Durczoka zniknął z anteny

Wirtualna Polska

Gdy po przymusowym, półtorarocznym odwyku od świateł reflektorów i pracy Kamil Durczok wrócił do telewizji, wydawało się, że teraz wszystko w jego zawodowym życiu wraca już na właściwe tory. Dziennikarz dostał własny program i znów zaczął brylować w mediach, chwaląc się głównie związkiem z dużo młodszą seksbombą, która ostatnio specjalnie dla niego powiększyła sobie biust. Efektem pochwaliła się na Instagramie, czym wzbudziła spore zainteresowanie i niezbyt entuzjastyczną reakcję swojego partnera. Niestety, problemy z niesforną Julią Oleś to najmniejsze zmartwienie Durczoka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak donosi Fakt,  Kamil Durczok ma teraz twardszy orzech do zgryzienia. Jego polityczny magazyn Durczokracja wyleciał z hukiem z wiosennej ramówki Polsatu. Na próżno przeglądanie programu i patrzenie przez lupę na spis treści – na najbliższe tygodnie nie zaplanowano ani jednego odcinka.

Programu pana Kamila nie ma w marcowej ramówce i na razie nie wiadomo co będzie dalej. Nie ma jeszcze żadnej decyzji o kontynuacji, wszystko w rękach redakcji – zdradził rzecznik prasowy Polsatu

Wygląda na to, że przygoda Durczoka z Polsatem może niedługo dobiec końca. Choć pracownik stacji nie wyjawił jakie są oficjalne powody, dla których show zdjęto z ramówki, nieoficjalnie mówi się o marnej oglądalności. Średnio program miało oglądać jedynie 25 tysięcy osób. Nawet co popularniejsze vlogi na YouTube zdobywają więcej wyświetleń, więc nie byłoby wielkim zaskoczeniem, gdyby słaba oglądalność była prawdziwym powodem do zakończenia współpracy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Myślicie, że to już koniec kariery Durczoka czy uda mu się ponownie wrócić na szczyt?

Seksowna kochanka Kamila Durczoka pokazała swój nowy biust! Dla ukochanego powiększyła go o kilka rozmiarów! Jest cudne zdjęcie!

Zrobiło się nieprzyjemnie. Kamil Durczok w komentarzu na Instagramie wylał swoje żale do młodziutkiej partnerki: “Przemyśl to”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co na to Kamil? Gorące zdjęcia 22-letniej dziewczyny Durczoka rozpalają wyobraźnię internautów


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×