Kaja Paschalska pokazała brzuszek w skąpym bikini. Po fali komplementów wrzuciła fotkę topless! Ale ma figurkę

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska wypoczywa nad morzem. Opublikowała zdjęcie w skąpym bikini. Po serii komplementów pokazała jeszcze więcej – udostępniła fotkę, na której pozuje topless.

Kaja Paschalska zdobyła popularność, grając Olę Lubicz w serialu Klan. To właśnie z rolą córki doktora Lubicza jest utożsamiana przez widzów, chociaż aktorka zagrała również kilka epizodów w innych serialach, między innymi w Hotelu 52 i Świecie Według Kiepskich. Można ją kojarzyć także z kilku spektakli oraz dubbingu.

Jej kariera nie była jednak związana jedynie z aktorstwem. W 2001 i 2003 roku wydała swoje albumy muzyczne, zatytułowane Kaja Paschalska i Kaja 2, za które otrzymała kilka wyróżnień. Podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w 2001 roku zdobyła nagrodę im. Anny Jantar w konkursie Debiuty za wykonanie utworu Przyjaciel od zaraz. Jest także laureatką Nagrody Publiczności na Festiwalu Piosenki Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze. W 2001 roku została nominowana do Fryderyka w kategorii Nowa twarz fonografii.

Aktorka i piosenkarka rzadko bryluje na ściankach, a jeszcze rzadziej wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Gwiazda jednak aktywnie publikuje posty na swoim Instagramie, gdzie uchyla rąbka tajemnicy ze swojej codzienności.

To właśnie za pośrednictwem social mediów gwiazda Klanu między innymi poinformowała obserwatorów o rozstaniu z partnerem – raperem Tomaszem Lewandowskim znanym w środowisku jako VNM, z którym przez jakiś czas tworzyli duet w życiu prywatnym i pracy. Nagrali nawet wspólną piosenkę.

Kaja Paschalska w bikini na plaży

Kaja Paschalska 25 lutego skończyła 36 lat, jednak nadal zachwyca fanów idealną figurą. Gwiazda podzieliła się ostatnio z obserwatorami zdjęciami znad morza. Aktorka pozuje w skąpo skrojonym bikini, dumnie prężąc swoje kuszące ciało.

Jedna szczęśliwa kaczuszka – skomentowała fotkę.

Fani aktorki nie mogli wyjść z zachwytu, zostawiając pod zdjęciem pochlebne wpisy:

 • Pięknie pani wygląda.
 • Kaja jesteś cudowna.
 • Ogniście…
 • Kaja wymiata.
 • Figura idealna.

Seria komplementów sprawiła, że Ola poczuła wiatr w żaglach i odważyła się opublikować coś jeszcze bardziej pikantnego – fotkę topless. Wykadrowała jednak zdjęcie tak, by nie pokazywać piersi obserwatorom. Możemy za to podziwiać piękną cerę aktorki bez makijażu.

Czy was również najnowsze zdjęcie Kai Paschalskiej wprawiło w zachwyt?


Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  ps figura supcio z takimi własnie się źencie co łumieją dzisiaj makaron zrobić potrafią zjesc i mieszczą się w bikini

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia cool babcia głowa siwieje d..pa szaleje ostatni dzwonek a tu nie ma filozofii chcesz miec dzieci albo nie geny twoje kolezanki chciały złapać na dzieci niestety byli męźowie chcieli tylko poruch..ć akurat 1 tez chciał ale zmarł na zawał i to tyle

 • Gościówa pisze:

  Nie rozumiem skąd jakieś ,, odgórne ” narzucenie na kobietę na posiadanie dzieci o.O. Urodzi dziecko wcześnie – ,, czemu tak wcześnie?!”, zajdzie w ciążę później – ,, czemu tak późno?!”, nie decyduje się na dziecko ,, czemu nie masz dzieci?!” M-A-S-A-K-R-A. >.<

 • Gość pisze:

  No i co z tego, że bez dzieci? Co to jakiś wymóg? Nie każdy ma taki cel życiowy. Jakby Twoja matka poszła po rozum do głowy i się zabezpieczała to bym tu teraz takich bredni nie musiała wyczytywać..

 • Gość pisze:

  Super jestes Kaju,jak dziedzinka wygladasz,tak trzymaj

 • Gość pisze:

  Kazdy ma czas na dzieci!!!!36 lat to apokojnie mozna 5tke zrobic,a nie pusac durne komentarze!!!!

 • Gość pisze:

  Część laska oglądam ciebie w klanie i znam twoje piosenki z dzieciństwa ♥️😍

 • Gość pisze:

  36 lat….bez dzieci, ciagle udająca „cool”…. Hmmm…. Osobiście współczuję

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×