Szukaj

Kaja Paschalska ścięła i wyprostowała włosy! Zafundowała sobie totalną metamorfozę i wygląda jak laleczka

Kaja Paschalska ścięła włosy

Kaja Paschalska ścięła włosy

Kaja Paschalska zaszalała z fryzurą. Znana z burzy loków godnej Magdy Gessler gwiazda postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Ścięła włosy na modnego boba i wyprostowała je. Metamorfozą pochwaliła się na InstaStory. Wygląda jak laleczka!

Chociaż do wiosny zostało jeszcze kilka długich, zimnych tygodni, chęć wprowadzenia zmiany w swoje życie przychodzi tuż po Nowym Roku. Na fali noworocznych postanowień chodzimy do siłowni, do dietetyka, zapisujemy się na kursy doszkalające, zaczynamy czytać więcej książek, oglądać więcej filmów, wznawiamy kontakt z dawno niewidzianymi znajomymi lub… zmieniamy fryzurę. Kaja Paschalska najwyraźniej również zapragnęła odświeżyć swój wizerunek, bo zafundowała sobie nową fryzurę.

Na InstaStory gwiazdy pojawiły się zdjęcia wprost z fryzjerskiego fotela. Paschalska słynie ze swoich loków – choć na przestrzeni lat wielokrotnie eksperymentowała, to z kolorem to z długością, jej bujne loki godne samej Magdy Gessler zawsze były znakiem rozpoznawczym. Tym razem Kaja postawiła na coś zupełnie innego. W swojej najnowszej fryzurze wygląda jak laleczka! Włosy zostały znacznie skrócone i ścięte na modnego boba, kolor jest jeszcze jaśniejszy niż był poprzednio, a po loczkach nie zostało nawet śladu. Teraz są proste, lśniące i świetnie podkreślają rysy twarzy Kai.

Podoba wam się w takim wydaniu czy jednak wolicie, gdy ma kręcone włosy?

Kaja Paschalska ze sporym ciążowym brzuszkiem na czerwonym dywanie! Który to miesiąc?

Kaja Paschalska zmieniła się w blond seksbombę! Po metamorfozie wygląda genialnie!

Kaja Paschalska pokazała ciążowy brzuszek! Wygląda przepięknie


Czy znasz piosenki Kai Paschalskiej?

×