Justyna Żyła wyznała, co Piotr zrobił dzień przed Wigilią. Tego nie chciałaby usłyszeć żadna kobieta

Justyna Żyła i Piotr Żyła

Justyna Żyła i Piotr Żyła

Justyna Żyła jest byłą żoną skoczka narciarskiego, Piotra Żyły. Para rozstała się w atmosferze wielkiego skandalu. Justyna zdradziła, co Piotr zrobił jej tuż przed Wigilią. Szokujące wyznanie.

Justyna Żyła stała się sławna dzięki małżeństwu z Piotrem Żyłą. Przez kilkanaście lat tworzyli zgraną parę i doczekali się córki oraz syna. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu i postanowili się rozstać. Rozwód tej pary odbył się w atmosferze wielkiego skandalu. Małżonkowie nie skąpili sobie przykrych uwag. Była żona skoczka narciarskiego chętnie rozmawiała z tabloidami i udzielała kolejnych wywiadów, w których zdradzała kulisy rozpadu małżeństwa. Wokół wszystkiego rozpętała się prawdziwa medialna burza, dzięki której Justyna zaistniała w show-biznesie na tyle, że wystąpiła nawet w Tańcu z Gwiazdami.

Chociaż na samym początku całego zamieszania sportowiec starał się nie komentować medialnych doniesień i nie ulegał zaczepkom, to po jakimś czasie on również zaczął opowiadać o kulisach niełatwego rozstania. Małżonkowie nie mogli się dogadać nawet w kwestii opieki nad dziećmi. Wszystko ustalono dopiero w sądzie.

Justyna Żyła zdradziła, co Piotr zrobił tuż przed Wigilią

Byli małżonkowie przez kilka miesięcy nie schodzili z pierwszych stron gazet. Po jakimś czasie sprawa ucichła i wyglądało na to, że w końcu doszli do porozumienia. Ich konflikt odżył na nowo, gdy Piotr zaczął pokazywać się publicznie z nową, sporą młodszą Partnerką. Związał się z Marceliną Ziętek, a Justyna nie miała zamiaru ukrywać swojej niechęci do kobiety.

Małżeństwo Piotra i Justyny ostatecznie dobiegło końca w listopadzie 2018 roku. Matka dwójki dzieci wyznała wówczas w rozmowie z wp.pl co powiedział jej mąż tuż przed Wigilią. Ta wiadomość złamała jej serce.

Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć – zdradziła Justyna na kilka miesięcy przed rozwodem.

Aktualnie stosunki między Piotrem i Justyną wyglądają bardzo poprawnie. Ich dzieci, czyli Karolina i Jakub nadal mieszkają z mamą, ale z sieci wiadomo, że równie często widują się także z ojcem. Miejmy nadzieję, że wszystkie konflikty już za nimi.


Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piotr traci sławę i pieniądze. Nie będzie atrakcyjny dla łowczyń cudzych mężów.

 • Gość pisze:

  Nie macie pojęcia jaki naprawde jest Piotr więc po co się wypowiadacie??? miernoty!!!

 • Viki pisze:

  Megg masz rację.

 • Tomek pisze:

  Żyła ma aspargera. Żona nie wiedziała?

 • Gość pisze:

  A co was to obchodzi sprawy w nie swoich domach nie wiecie jak tam jest to się nie wypowiadajcie chyba że ktoś z was był bądź jest materacem

 • Gość pisze:

  Szkoda dzieci one najbardziej cierpią przez głupotę ojca, człowieku myśl głowa a nie tym co w spodniach, zobacz jak skrzywdziłeś syna jego mina mówi wszystko, nie dorosłeś do roli męża, ojca zwykle mniej niż zero.👹

  • Gość pisze:

   Gościu co się wypowiadasz o innych jak główno wiesz

  • Gość pisze:

   Przede wszystkim dzieci cierpią przez głupią w matkę, która zeby zaistnieć medialnie notorycznie obsmarowtwala Piotra w mediach. Bez skrupułów wciągnęła dzieci w ten syf, którego byla autorką.
   Ujadala jak wściekły pies, a że za bystra nie jest, to telewizyjne propozycje padały vkedwie je zaczęła. Miała być rozjemcą par:)))))) Jednego zdania nie potrafila wydukac, w tańcu byla chyba najgorszym kołkiem, jaki tam kiedykolwiek występował. Z tego materiału nic nie da się uszyć, bo lichy jest, ale Lądka nie ma ambicji efujacyjnej, tylko chce być gwiazda:) Tylko czego?
   Gwiazdą to jest Piotr!!!!
   Jakoś tak jego wyniki poszybowały hak tylko rozstał się z tą kobietą, i co ważne, poza jedym razem, nigdy się na jej temat nie wypowiadał.
   Ten jeden raz, to byl komentarz do jej dziesiątek razów, kiedy wylewała na niego pomyje. Zaznaczył że odzywa się tylko ten raz i zgłasza sprawę do sądu o oczernianie i zakaz wypowiedzi w mediach o Piotrze i dzieciach.
   Widocznie byla zona ciężko przedzie i mimo zakazu prubuje o sobie przypomnieć i znowu coś ugrać.
   Do końca życia się tej namolnej baby nie pozbędzie….

  • Gość pisze:

   Taa jasne, bo miala siedziec cicho jak ten niedorozwój ją zdradzał

  • Gość pisze:

   Niedorozwój być może, ale na pewno nie Piotr.
   To utalentowany skoczek odnoszacy sukcesy w skali miedzynarodowej, zdobywca wielu nagród, medali i jednocześnie dbający o wykształcenie.
   Obecnie ma dyplom z licencjatu, co zajęło mu trochę czasu, ale dal rade. Teraz myśli o mgr, ale odkłada to w czasie.. Byłej zonie zostawił wszystko, dom, który wybudował, wyposażenie, alimenty nie tylko na dzieci, ale również na nią. Zdobył kolejne medale, wybudował kolejny dom, myśli o kolejnych studiach, staral się być tak blisko z dziećmi, na ile pozwala byla żona, a poniewaz byl z tym problem, oddał sprawę do sądu, który ustalil harmonogram spotkań.
   A co w tym czasie osiągnęła Justyna, poza zaistnieniem dzięki wylewaniu gnoju na Piotra?

  • Gość pisze:

   Dobrze powiedziane

 • Gość pisze:

  Tak robia tez kobiety

 • Meggg pisze:

  Żyła to kawał pajaca, nie nadaje się do życia wśród normalnych ludzi, dać go do przedszkola to może dogadalby się z maluchami – są na podobnym poziomie intelektualnym. Dno i wodorosty. Nawet nie jest śmieszny z tym swoim „he he”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×