Justyna Żyła odpowiedziała na komentarz o Marcelinie Ziętek. Krótko i dosadnie zdradziła co o niej myśli

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła w ostatnim czasie znalazła nową pracę i mocno angażuje się w kolejne projekty. Właśnie pochwaliła się kulisami sesji zdjęciowej. W komentarzach jeden z fanów wspomniał o Marcelinie Ziętek. Reakcja celebrytki jest bardzo wymowna. 

Justyna Żyła zyskała sławę dzięki głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą. Ze skoczkiem narciarskim doczekała się dwojga dzieci. Nawet to nie zdołało scementować ich relacji. Byli małżonkowie nie rozstali się w zgodzie. Ich rozwodowi towarzyszył medialny spektakl, a zraniona kobieta chętnie zdradzała tabloidom szczegóły rozpadu małżeństwa. Na samym początku Piotr nie komentował tego, co się dzieje, lecz po pewnym czasie dał się wciągnąć w przepychanki. Konflikt między byłymi małżonkami co jakiś czas uspokaja się, by później znowu przybrać na sile.

Ostatnio przez dłuższy czas dobrze się dogadywali do momentu, gdy w życiu sportowca nie pojawiła się nowa miłość. Od kilku miesięcy jest on związany z młodziutką aktorką Marceliną Ziętek. Co jakiś czas między paniami dochodzi do publicznych spięć i wymiany komentarzy. Można się domyślać, że nie darzą się sympatią.

Justyna Żyła zareagowała na komentarz o Marcelinie Ziętek

Justyna Żyła mocno zyskała na medialnym szumie wokół swojej osoby i szybko zyskała status celebrytki. Otrzymała zaproszenie do Tańca z Gwiazdami, a także mocno rozwinęła swoje media społecznościowe. Była żona skoczka ostatnio jednak pochwaliła się przełomowym momentem w życiu. Zdecydowała się pójść do normalnej pracy i zatrudniła się w cukierni, w której od ponad trzech dekad pracuje także jej mama. Ma zamiar nie tylko podszkolić tam kulinarny warsztat, ale zajmie się także social mediami.

Justyna ostatnio pokazała także kadry z nowej sesji zdjęciowej w stylu pin-up. Odpowiednio wystylizowana stanęła przed obiektywem. Miała na sobie sukienkę w niebiesko-białą kratę i fryzurę idealnie oddającą klimat. Wygląda na to, że przygotowuje nowy projekt.

Dzieci pojechały z tatą na wakacje, więc nie marnuje wolnego czasu, aby móc dopiąć na ostatni guzik „coś”, co już za chwilę będę mogła z dumą Wam zaprezentować – zdradziła Justyna.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących sesji zdjęciowej, którą pochwaliła się Justyna. Jedna z Internautek nie omieszkała wspomnieć także o Marcelinie Ziętek.

Marcepan blokuje, jak tylko coś jej się napisze – napisał jeden z internautów.

Żyła zareagowała na komentarz jedną ikonką. Roześmiana do łez buźka zdradziła, co myśli na temat takiego zachowania nowej partnerki byłego męża. Jesteście ciekawi projektu, który szykuje Justyna?


Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła pracuje w cukierni

Justyna Żyła pracuje w cukierni

Komentarze

  • Gość Piotruś Pan pisze:

    Justyna to piękna kobieta i wspaniałą matka dajcie spokój z ym zembatym marcepanem niemożna na tą dziewuchę patrzeć.

  • gosciowi w lico... pisze:

    Ooo widzę że gość donosiciel w akcji. A Ci wrzód na diopie niech urośnie😁😁

  • Gość pisze:

    Serio nie wierze obóz pracy w janeczce jakos niewyobrażam sobie jej tam. Poza tym nie róbcie z niej takiej swietej. Konfirmacje miał jęk syn pewno za lapowke bo jest niezyl skandal. Do kosciola nie chodzil jako konfirmant a ksiadz go dopuści. Nke rob ske5 jisstyna taka pracowitą o święta wiemy jaka jesteś wstyd j nic więcej.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×