Szukaj

Klinika zmieniła twarz Justyny Żyły. Zdjęcia przed i po robią wrażenie. Co tam się zadziało?

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła pokazała, jak zmieniła się jej twarz w ciągu dwóch ostatnich lat. Celebrytka nie ukrywa, że chętnie i często korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Pochwaliła się, że powiększyła usta. Co jeszcze zmieniła w swoim wyglądzie?

Justyna Żyła jak nikt potrafi zrobić medialne zamieszanie wokół siebie. Wszystko zaczęło się od konfliktu z byłym mężem. W ostatnim czasie niemal codziennie możemy być świadkami ich słownej przepychanki. Dzięki ich bardzo głośnemu i medialnemu rozstaniu była żona skoczka z miejsca stała się celebrytką i zyskała w naszym kraju status gwiazdy. Justyna nie stroni od mediów i bardzo chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia zawodowego i prywatnego.

Często udziela ona wywiadów prasie, ale sporo możemy się także dowiedzieć, z jej konta w social mediach. była żona Piotr Żyły codziennie zamieszcza kolejne zdjęcia i nowe relacje. W ostatnim czasie to właśnie media społecznościowe stały się miejscem, gdzie byli małżonkowie postanowili załatwiać swoje prywatne konflikty. Nie obyło się bez wielu przykrych słów i upubliczniania prywatnych rozmów i SMS-ów, które między sobą wymieniali. Chociaż byli małżonkowie nadal nie mogą się dogadać, to medialna kariera Justyny cały czas się rozwija. Celebrytka w związku z tym postanowiła zainwestować w swój wygląd. Zmiany widać gołym okiem.

Justyna Żyła – co sobie poprawiła na twarzy?

Justyna doskonale wie, jak zaistnieć w show-biznesie. Celebrytka od ponad dwóch lat regularnie pojawia się na ściankach, dlatego też postanowiła zainwestować w swój wygląd. Celebrytka nie ma problemu, żeby przyznać się do tego, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jakiś czas temu zdradziła, że powiększyła sobie usta. Wykonała też inne korekty, które możemy podziwiać na zestawieniu zdjęć. Jej fotografie udostępniła właśnie klinika, w której ręce oddała się gwiazda.

Justyna Żyła przed i po zabiegach medycycny estetycznej

Justyna Żyła przed i po zabiegach medycycny estetycznej

Myślicie, że Justyna bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich dwóch lat?


Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×