Szukaj

Nowi partnerzy Justyny Żyły i Klaudii Halejcio pod lupą kolorowej prasy. Kim są Adrian i Oskar?

Justyna Żyła i Klaudia Halejcio

Justyna Żyła i Klaudia Halejcio

Justyna Żyła i Klaudia Halejcio spotykają się z tajemniczymi partnerami. Kim są? Co wiadomo na ich temat? Media obiegły nowe informacje.

Justyna Żyła jest szczęśliwie zakochana, czego nie stara się ukryć. Co jakiś czas w social mediach dodaje posty, które odsłaniają wybrane szczegóły tej relacji. Pokazała jak wygląda mężczyzna, co robią w łóżku, a także jak rozpieszcza jego podniebienie. Niedawno pochwaliła się słodkościami, które dla niego przygotowała, o czym pisaliśmy tutaj.

Justyna Żyła: nowy partner. Jak się nazywa?

Chociaż Justyna nie chce wypowiadać się na temat tożsamości nowego partnera, zdradziła, że jego imię rozpoczyna się na literkę „A”. Magazynowi Party udało się ustalić więcej szczegółów. Dwutygodnik donosi, że Żyła i jej ukochany są w związku na odległość. Kilometry, które ich dzielą, wcale nie przeszkadzają się rozwijać uczuciu. Mężczyzna podobno poznał już dzieci Justyny, które go bardzo polubiły:

Ponad 500 km, które ich dzieli, nie stanowi dla  nich żadnego problemu. Adrian regularnie odwiedza Justynę w Wiśle. Jej dzieci, 13-letni Kuba i 8-letnia Karolina, już go poznały i bardzo polubiły! – donosi Party osoba z otoczenia celebrytki.

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Klaudia Halejcio o nowym partnerze

Nie tylko Justyna Żyła, ale także Klaudia Halejcio od jakiegoś czasu się z kimś spotyka. Partner towarzyszył jej podczas 30. urodzin, które obchodziła na greckiej Wyspie Zakynthos. Świętowanie wprawiło ją w tak dobry nastrój, że postanowiła się podzielić niektórymi informacjami dotyczącymi jej miłości.

Halejcio w Party powiedziała, że się spotyka z Oskarem, biznesmenem, który z powodzeniem działa w branży internetowej:

To prawda! Pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar i znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo swojego Oscara już zdobyłam. Choć tak naprawdę to on zdobył mnie.

Klaudii i Justynie życzymy dużo szczęścia w miłości.


Klaudia Halejcio spotyka się z Oskarem

Klaudia Halejcio spotyka się z Oskarem

Klaudia Halejcio spotyka się z Oskarem

Klaudia Halejcio spotyka się z Oskarem

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×