NewsyCórka Justyny Żyły idzie w jej ślady. Też chce być gwiazdą?

Córka Justyny Żyły idzie w jej ślady. Też chce być gwiazdą?

Justyna Żyła z córką
Justyna Żyła z córką
Elwira Szczepańska

29.01.2021 17:20, aktual.: 29.01.2021 21:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozwód Justyny Żyły i Piotra Żyły stał się niezwykle medialną sprawą. Małżeństwo przez kilka tygodni toczyło bitwę w social mediach, oskarżając się o przeróżne rzeczy. Potem na moment wszystko ucichło, prawdopodobnie za sprawą adwokatów domagających się zachowania ciszy po obu stronach. Szkody jednak zostały poczynione.

Mój Instagram jest moją własnością – osiem miesięcy temu wylałam swoje żale. Każdy to robi. Jestem emocjonalną kobietą i wkurzają mnie pewne rzeczy i mam prawo o nich mówić – jak każda kobieta. Ja gratuluję tym, które potrafią nad wszystkim w życiu panować, unieść się dumą i honorem i udawać, że się nic nie stało – ja taka nie jestem. Ok, to było mądre, albo mniej mądre, ale to była chwila. Stało się. Tyle - skwitowała w trakcie trwania sprawy rozwodowej Justyna.

Nie oznacza to jednak, że wyciągnęła wnioski. Od jakiegoś czasu znowu prowadzi z byłym mężem wojenkę w social mediach. Oboje pokazali swoje wiadomości. Ponownie zrobiło się nieprzyjemnie. Zwłaszcza że kobieta oskarża Piotra o brak zainteresowania dziećmi. Padły też mocne zarzuty, dotyczące przemocy fizycznej i psychicznej.

Córka Justyny Żyły też chce być gwiazdą?

Pomijając powracające publiczne pranie brudów byłych małżonków, oboje układają sobie życie z nowymi partnerami. Dzieci Żyłów zostały z Justyną. Była żona skoczka narciarskiego całkiem nieźle radzi sobie jako pani domu i mama.

Jakub Żyła, to już 14-latek, który w niejednym poście doceniła swoją mamę, pozytywnie komentując jej starania. Z kolei Karolina, która ma 9 lat, bryluje w kuchni. Dumna mama pokazała zdjęcia, na których widzimy dziewczynkę, która uwija się, przygotowując, jak wynika z opisu, autorskie danie. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda profesjonalnie. Może już niedługo zobaczymy ją w MasterChef Junior, a ona będzie gwiazdą jak Justyna?

  • Justyna Żyła z dziećmi
  • Justyna Żyła z dziećmi
  • Justyna Żyła z dziećmi
  • Justyna Żyła z dziećmi
  • Justyna Żyła z dziećmi
  • Justyna Żyła z dziećmi
  • Karolina Żyła w kuchni
  • Karolina Żyła w kuchni
[1/8] Justyna Żyła z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także