Szukaj

Justyna Żyła ostrzega partnerkę Piotra. Mówi o psychicznej i FIZYCZNEJ krzywdzie. Zrobiło się nieprzyjemnie

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła nie odpuszcza. Pokusiła się o kąśliwy komentarz na temat byłego męża, Piotra Żyły i jego nowej partnerki, Marceliny Ziętek. Co powiedziała?

Justyna Żyła była bohaterką kolorowej prasy, kiedy rozwodziła się ze znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Krótko po rozstaniu wzięła udział w sesji dla Playboya, zatytułowanej znamiennym Góralu, czy ci nie żal. Potem dała wątpliwy popis w Tańcu z gwiazdami. Szybko odpadła i została okrzyknięta najmniej utalentowaną uczestniczką w historii show, co wcale jej nie zdeprymowało i nadal bywała na tzw. ściankach.

Obecnie swoją działalność przeniosła do social mediów i trzeba przyznać, że ma sporą grupę fanów, którzy obserwują jej wpisy i bronią w konflikcie z byłym mężem, który co jakiś czas się zaognia.

Wśród jej publikacji na Instagramie, oprócz zdjęć apetycznych dań, są dosyć kontrowersyjne posty, bo właśnie tam ona i Piotr toczą wojenki. Niedawno rozwścieczyło ją to, że Marcelina Ziętek pojawiła się w czerwonym, pięknym aucie. W jej relacji pojawił się pełen żalu wpis, który może nie do końca był zrozumiały, ale chodziło o to, że Piotr pozbawił ją i dzieci środka transportu:

A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go ile za jego jaguara partnerka zapłaciła
sarkazm moglibyśmy się mieć jak królowie
ale Pi.O żuć
w obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto. (zachowano pisownię oryginalną).

Marcelina Ziętek odpowiedziała, czego Justyna nie pozostawiła bez komentarza. Stwierdziła, że jest ofiarą kłamstw i manipulacji, po czym zapowiedziała, że podjęła odpowiednie kroki, by prawda wreszcie zagościła w tym cyrku.

Justyna Żyła kąśliwie o Piotrze Żyle i jego partnerce

Justyna Żyła ma w sobie wiele żalu. Niekiedy wycofuje się i wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, a wtedy ona wyskakuje z nowymi zarzutami. W rozmowie z Pudelkiem powiedziała, co sądzi o Piotrze i Marcelinie. Skomentowała ich ostanie konflikty w social mediach. Napisała, że będąc z Piotrem, doznała krzywdy fizycznej i psychicznej.

To świadczy o tym, jakimi są ludźmi – zakłamanymi i egoistycznymi. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy.

Po tak mocnych słowach Piotr Żyła powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię. Marcelinie Ziętek Justyna życzy jak najlepiej, ale jednocześnie ostrzega ją.

Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta – podsumowała.

Jak myślicie, jaka będzie odpowiedź pary?


Justyna Żyła wylewa żale

Justyna Żyła wylewa żale

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła pozuje na polu

Dodaj komentarz

 • iOna pisze:

  To on jest pazerny i żałosny

 • Gość iOna pisze:

  Wstyd to robi jej były mąż,który znalazł sobie małolatę i dzieciom wszystko odobiera żeby lepiej się zabawić.To on pazerny jest i żałosny

 • Oj no pisze:

  Już wolę ta rozżalona Justynę która wprost mówi o co jej chodzi niż tego pajaca Piotra który struga błazna przed kamerami a jest w ty 100 razy bardziej żałosny niż ona. Podejrzewam że w tyłku ma dzieci i codzienna opiekę nad nimi

 • Gość pisze:

  Czy ta kobieta w końcu zrozumie , że nic się nie zmieni , co za durna baba!!! nie może pogodzić się z tym wraz z mężem kasa odeszła. Upadek i żenada. Ścierwo robi z siebie aż żal. Ogarnij się i wstydu dzieciom i rodzinie nie rób.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×