NewsyKim jest Marcelina Ziętek? Media huczą o nowej dziewczynie Piotra Żyły. Zagrała w serialach, ale to nie koniec jej sukcesów

Kim jest Marcelina Ziętek? Media huczą o nowej dziewczynie Piotra Żyły. Zagrała w serialach, ale to nie koniec jej sukcesów

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Marta Borkowska

01.08.2020 12:00, aktual.: 01.08.2020 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według najnowszych doniesień mediów Piotr Żyła odnalazł szczęście u boku nowej kobiety. Wybranką jego serca została dużo młodsza gwiazda TVN-u Marcelina Ziętek. Kim jest tajemnicza partnerka skoczka? Co o niej wiemy?

Małżeństwo Piotra i Justyny zakończyło się z wielkim medialnym hukiem. Choć od tamtego momentu minęło już sporo czasu, to między byłymi małżonkami wciąż nie doszło do porozumienia. Bardzo napięta atmosfera jest nieznośna dla wszystkich. Co więcej, byli partnerzy ostatnio znów dali o sobie znać.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Ukochana skoczka jest o ponad 10 lat młodsza od niego. Z zawodu jest aktorką oraz modelką. Ta piękna kobieta znana jest widzom głównie z TVN-owskich produkcji. Regularnie gra w Szkole, oraz w paradokumentalnym serialu 19+, gdzie wciela się w postać Kai Jarosik.

Ukochana Piotra Żyły to zdobywczyni tytułów Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek, co można wyczytać z hasztagów pod udostępnionymi zdjęciami w sieci. Jej profil jest pełny od profesjonalnych sesji zdjęciowych, oprócz tego znajdziemy tam także amatorskie zdjęcia prezentujące jej wdzięki.

Marcelina jest także dobrze wykształcona. Wnioskując po jej zdjęciach, jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień mieszka w Cieszynie. Skoczek i modelka spotykają się już prawdopodobnie od zeszłego roku.

  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek
[1/7] Marcelina Ziętek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także