Szukaj

Justyna Żyła coraz otwarciej o nowym związku. Prawie zdradziła imię nowego ukochanego

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła coraz częściej informuje na swoim Instagramie, że jej serce jest zajęte. W dzisiejszej relacji prawie wygadała się, jak ukochany ma na imię...

Justyna Żyła coraz bardziej odkrywa tajemnicę, kim jest jej nowy partner. Jest śmielsza i śmielsza… Dzisiaj o mało nie zdradziła, jak ma na imię tajemniczy mężczyzna, dla którego przygotowuje rarytasy i na którego czeka z utęsknieniem.

Justyna Żyła zdradziła imię nowego ukochanego?

Justyna Żyła przez dwanaście lat była żoną Piotra Żyły. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a świadkiem rozstania, które miało miejsce w 2018 roku, była cała Polska, bo małżonkowie nie szczędzili szczegółów w mediach. Publicznie komentowali koniec związku, nie szczędząc gorzkich słów pod swoim adresem.

Niedawno odbyła się kolejna medialna odsłona tego dramatu. Skoczek znalazł partnerkę, a Justyna wytknęła mu, że nie interesuje się dziećmi.

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […] Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

Ostatnio jednak znowu ucichło. Być może dlatego, że Justyna się zakochała. Pokazała już w internecie, jak wygląda jej nowy partner, spędzała czas w łóżku, a nowy ukochany jej towarzyszył, o czym pisaliśmy tutaj. Jest też coraz bardziej wylewna. Dzisiaj zdradziła, że czeka na niego z utęsknieniem. W relacji na IG pochwaliła się, jakie rarytasy na niego czekają i prawie zdradziła imię… Na zdjęciu ze słodkościami możemy zauważyć literkę A opatrzona serduszkiem… Znowu wiemy coś więcej. Ciekawe, co zdradzi w następnym poście…


Justyna Żyła - nowy ukochany

Justyna Żyła - nowy ukochany

Justyna Żyła - nowy ukochany

Justyna Żyła - nowy ukochany

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×