Szukaj

Justyna Żyła pokazała, co wyrabia w łóżku z nowym partnerem. To jak rozpaczliwe zabieganie o uwagę

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła na Instagramie dodała nowy wpis, który wywołał niemałe poruszenie. Celebrytka pokazała, co wyrabia w łóżku z nowym partnerem.

Wydawało się, że Justyna Żyła i jej mąż Piotr tworzą szczęśliwe małżeństwo. Gdy para postanowiła zakończyć związek, ich rozstanie nie przebiegało w pokojowej atmosferze. Dawni zakochani nie unikają mediów, a w sieci chętnie dzielą się nawet bardzo intymnymi szczegółami ze swojego życia.

Piotr i Justyna na przemian publikują posty w social mediach, które zawierają przytyk w drugą stronę. Kilka tygodni temu celebrytka pochwaliła się zdjęciem z dziećmi. W opisie dała do zrozumienia, że jej były mąż się nimi nie interesuje:

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […]Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

Justyna Żyła pokazała, co wyrabia w łóżku z partnerem

Żyła nie tylko wypowiada się na temat zachowania byłego męża, ale także sugeruje, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Jakiś czas temu dodała krótki filmik, na którym pozuje w objęciach przystojniaka. Internauci w mig odkryli, że nie jest to jej nowy ukochany, a Filip Kasela, chłopak Magdaleny Kasiborskiej. Żyła próbowała się zrehabilitować, dodając kolejne zdjęcie z mężczyzną. Tym razem pozowała z nimi jego piękna partnerka.

Czyżby jednak Justyna wreszcie znalazła szczęście w miłości? Na Instastory udostępniła zdjęcia z wyjazdu do Warszawy. Na jednym z nich celebrytka pokazała, co wyprawia w łóżku z ukochanym.

Żyła i jej partner leżą obok siebie, są przykryci kocem. Zdecydowali się wypić po lampce Prosecco. Celebrytka krótko skomentowała wpis: „my love”, co oznacza „moja miłość”. Ten wpis wygląda jak rozpaczliwe zabieganie o uwagę. Też tak myślicie?


Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×