Justyna Żyła świadomie wywołała nowy skandal. Takich zdjęć z partnerem i opisów nie wrzuca się przypadkiem

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła kilka dni temu wywołała prawdziwą burzę w sieci. Dodała zdjęcie, na którym pozowała z zajętym chłopakiem. Teraz ponownie postanowiła go sobie pożyczyć.

Justyna Żyła jak nikt potrafi zrobić medialne zamieszanie wokół siebie. Wszystko zaczęło się od konfliktu z byłym mężem. W ostatnim czasie niemal codziennie możemy być świadkami ich słownej przepychanki.

Kilka miesięcy temu wydawało się, że konflikt został zażegnany. Para na chwilę zniknęła z pierwszych stron gazet. Piotr i Justyna przez ostatnich kilka dni publikowali posty i zamieszczali oświadczenia, w których nie szczędzili sobie bardzo przykrych słów. Obydwoje zaczęli nawet upubliczniać screeny swoich prywatnych rozmów.

Całe emocje wokół konfliktu mocno podgrzały zdjęcia Piotra Żyły z nową partnerką. Justyna nie zamierzała się temu po cichu przyglądać i na jej profilu szybko pojawiła się riposta w postaci zdjęcia z mężczyzną. Czujni internauci nie dali się jednak tak łatwo zmylić.

Justyna Żyła dodała kolejne kontrowersyjne zdjęcie

Kilka dni temu na profilu celebrytki pojawił się krótki filmik, na którym pozuje ona w objęciach rzekomego partnera. Na nagraniu pojawił się emotikon z serduszkami, oraz podpis #jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie. Justyna oznaczyła również profil mężczyzny, do którego tuliła się w czuły sposób.

Internauci szybko wytropili, że Filip Kasela, to chłopak Miss Polski 2019 – Magdaleny Kasiborskiej. W komentarzach internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Widać, że Justyna nie uczy się na błędach, ponieważ właśnie na jej profilu pojawiło się kolejne zdjęcie z Filipem. Tym razem jednak towarzyszy im dziewczyna mężczyzny.

Ten to ma się dobrze #zdystansem#taktrzebażyć @magdalena_kasiborska @filipkasela

Widać, że Justyna stara się wybrnąć z poprzedniej wpadki, jednak internauci nie są dla niej zbyt łaskawi. Pod postem znowu pojawiło się wiele kąśliwych komentarzy.

  • Chyba nie są zadowoleni z fotki z tobą.
  • Nieważne co, najważniejsze żeby pisali.
  • Z całym szacunkiem do Pani wg mnie nie powinna Pani tak się przytulać (wcześniejsze zdj.) i przysuwać do nieswojego faceta. Obok siedzi jego kobieta słabe to… Pozdrawiam.

Po kilkunastu takich wpisach z postu celebrytki zniknęły wszystkie komentarze. Zablokowała też możliwość dodania kolejnych słów pod zdjęciem. Widać, że znowu coś poszło nie tak, jak sobie wymyśliła.


Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła z partnerem

Justyna Żyła z partnerem

Justyna Żyła z partnerem

Justyna Żyła z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×