Justyna Kowalczyk z gołym ciążowym brzuszkiem na intensywnym treningu. Gwiazda się nie oszczędza. „Poród może być bolesny”

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk jest w zaawansowanej ciąży. Przyszła mama nie zmniejsza jednak swojej sportowej aktywności. Dowodem jest zdjęcie, które udostępniła w sieci. Ma pięknie zaokrąglony brzuszek.

Justyna Kowalczyk jest utytułowaną polską biegaczką narciarską. Na swoim koncie zapisała sporo sukcesów. Kilka lat temu w czasie zimowych olimpiad oraz mistrzostw świata sięgała po najwyższe trofea. Jest, jak do tej pory, jedyną zawodniczką, która cztery razy z rzędu wygrała w prestiżowym cyklu Tour de Ski.

Chociaż trzy lata temu Kowalczyk zrezygnowała z kariery, nadal jest związana ze światem sportu. Spełnia się jako asystentka trenera głównego kadry biegaczek — Aleksandra Wierietielnego.

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z treningu

Kowalczyk nie tylko spełnia się zawodowo, ale także jest szczęśliwa w życiu prywatnym. Od pewnego czasu jest związana z Kacprem Tekielim, wspinaczem, który pochodzi z Gdańska. W zeszłym roku zostali małżeństwem. Początkowo o tym wydarzeniu wiedzieli jedynie najbliżsi. Po pewnym czasie Justyna podzieliła się swoim szczęściem w sieci:

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli – podpisała zdjęcie, na którym roześmiana pozuje w czerwonej sukience z bukietem słoneczników.

Małżonkowie wkrótce spełnią się w nowej roli – zostaną rodzicami. Chociaż początkowo Justyna Kowalczyk ukrywała ciążę, już nie zamierza tego robić. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści.

We wtorek pochwaliła się zdjęciem zrobionym podczas treningu. Przyszła mama ma na sobie sportowy top, który połączyła z krótkimi spodenkami. Odsłoniła brzuszek, który jest już pięknie zaokrąglony. Wbrew opinii „zatroskanych fanów”, podczas ćwiczeń wyciska siódme poty:

Dawka zdrowia wybiegana. #vitD #staystrong #staypositive #polarpolska #enervitpolska #alpinashoes

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują wygląd gwiazdy sportu, a także składają życzenia, by maluszek poszedł w jej ślady:

  • Ooooo, poród może być bolesny, jak maleństwo z nartkami będzie się rodzić.
  • Mam trójkę dzieci i byłam aktywna do samego końca w każdej ciąży i urodziłam cała trójkę naturalnie bez komplikacji. Także powodzenia i dużo zdrowia.
  • Jest uśmiech, więc są endorfiny. Pięknie wyglądasz.

Chociaż Justyna Kowalczyk nie zdradziła terminu porodu, rozmiar brzuszka może wskazywać, że zbliża się on wielkimi krokami.


Justyna Kowalczyk pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Justyna Kowalczyk pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Justyna Kowalczyk w górach

Justyna Kowalczyk w górach

Justyna Kowalczyk w górach

Justyna Kowalczyk w górach

Komentarze

  • Ala pisze:

    Odpuść dziewczyno żebyś później nie płakała to jest tak maleńki organizm ,że dzieciątko twojej pewności nie wytrzyma. Golob też myślał że może wszytko a to jest chwila ,sekunda uznawali się całe życie. Życzę szczęścia i ostrożności.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×