NewsyJustyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży zdobyła Kasprowy Wierch. Wielki brzuszek dowodem, że poród tuż tuż

Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży zdobyła Kasprowy Wierch. Wielki brzuszek dowodem, że poród tuż tuż

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk
Elwira Szczepańska

23.08.2021 22:40, aktual.: 23.08.2021 23:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Kowalczyk od zeszłego roku jest żoną z pochodzącego z Gdańska wspinacza Kacpra Tekieli. Początkowo sportsmenka próbowała informację o ślubie zachować dla siebie i najbliższych. Po pewnym czasie podzieliła się swoim szczęściem w sieci. W jednym z wpisów w social mediach podkreślała, że jest szczęśliwa.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Justyna i Kacper wkrótce sprawdzą się w nowej roli. Zostaną rodzicami, o czym Kowalczyk kilka miesięcy temu poinformowała swoich fanów. Pochwaliła się zdjęciem, na którym widać zaokrąglony brzuszek. Od tego momentu nie ukrywa swojego stanu i co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których prezentuje rosnące krągłości.

Sportsmenka od wielu lat żyje aktywnie. W ciąży nie próbuje tego zmienić i systematycznie trenuje. Swoimi ćwiczeniami chętnie chwali się na Instagramie, gdzie udostępnia nowe zdjęcia. Tym razem pokazała zdjęcia, którymi sugeruje, że poród już tuż, tuż.

Justyna Kowalczyk pokazała duży brzuszek

Najnowsze zdjęcie Justyny Kowalczyk z treningu wyraźnie pokazuje, że poród zbliża się wielkimi krokami. Sportsmenka nawet zażartowała, że jej brzuszek jest tak duży, że nie mieści się w kadrze,

Jak tu się w kadr zmieścić?!? - pyta ciężarna Kowlczyk.

W kolejnym wpisie po raz kolejny wyjaśniła, dlaczego nie obawia się wysiłku w czasie ciąży, a także zdradziła, że swobodnie mieści się tylko w ubrania męża.

Kilka miesięcy temu wertowałam zagraniczne artykuły naukowe traktujące o obciążeniach treningowych wyczynowych sportsmenek w ciąży, robiłam rozeznanie wśród kolezanek biegaczek co, ile, kiedy trenowały i kreslilam swój optymalny plan. Wtedy dzisiejszy trening wydawał mi się abstrakcyjny, wręcz nierealny.. Od dzisiaj wyjścia w góry inaczej. Praca tylko na podejściu a na dół kolejką... Dla mnie przełom. Nie przypuszczałam wtedy też, że ubrania Męża Kacper Tekieli będą na mnie tak dobrze leżeć. Czas leci jak oszalaly! - napisała gwiazda.

Po tych postach Justyny nie ma wątpliwości, że już niedługo zostanie mamą.

  • Justyna Kowalczyk w ciąży
  • Justyna Kowalczyk w ciąży
  • Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży
  • Justyna Kowalczyk Dzień Psa 2021
  • Justyna Kowalczyk pochwaliła się ciążowymi krągłościami
  • Justyna Kowalczyk w górach
  • Justyna Kowalczyk w górach
[1/7] Justyna Kowalczyk w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także