NewsyCiężarna Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z treningu. Na pierwszym planie odsłonięty brzuszek

Ciężarna Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z treningu. Na pierwszym planie odsłonięty brzuszek

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk
Elwira Szczepańska

16.05.2021 20:00, aktual.: 16.05.2021 21:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Kowalczyk ma za sobą niełatwe przeżycia, jeśli chodzi o związki, ale w końcu na jej drodze stanął Kacper Tekieli, wspinacz, który pochodzi z Gdańska i to właśnie z nim już od dłuższego czasu tworzy udaną relację, a ich zdjęcia z wypisanym na twarzy szczęściem możemy podziwiać w social mediach.

Zaręczyła się i wzięli ślub, o czym na Facebooku poinformowała Justyna.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli - podpisała zdjęcie, na którym roześmiana pozuje w czerwonej sukience z bukietem słoneczników, promieniejąc ze szczęścia.

Minęło kilka miesięcy i bystre oko fanów narciarki wypatrzyło, że szczęście się wkrótce pomnoży. Justyna zapozowała do zdjęcia z profilu i wyraźnie widać, że ma zaokrąglony brzuszek.

Ciężarna Justyna Kowalczyk trenuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Co napisała?

Justa nie potwierdziła rewelacji wprost, ale jej kolejny wpis na Instagramie nie pozostawia żadnych wątpliwości, że rodzina Tekielich wkrótce się powiększy. Kowalczyk pozuje wśród kwiatów jabłoni. Nie ukrywa, że jest szczęśliwa.

Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa - napisała po prostu.

W jednym ze swoich najnowszych postów Justyna podzieliła się zdjęciem z treningu. Przyszła mama nie zamierza jeszcze odpoczywać. Kowalczyk pozuje z odsłoniętym, wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. 38-letnia sportsmenka uprzedziła wszystkich zatroskanych internautów i napisała, że wysiłek fizyczny konsultuje ze specjalistami, więc nie trzeba się o nią martwić.

Dzien bez treningu <albo bez dwóch>, dniem straconym.PS. Byłabym bardzo wdzięczna za powstrzymanie się od dobrych rad.Mam się kogo radzić. Dziękuję - napisała.

https://www.facebook.com/100044587262613/posts/316488723180701/

Justyna Kowalczyk wygląda pięknie. Najwyraźniej stan odmienny jej służy, a ona ma wystarczająco dużo energii, żeby intensywnie trenować. Pod postem nie brakuje ciepłych słów i gratulacji. Wygląda na to, że mistrzyni już niedługo będzie się sprawdzała w zupełnie nowej roli.

  • Justyna Kowalczyk wyszła za mąż
  • Justyna Kowalczyk trenuje w ciąży
  • Justyna Kowalczyk na spacerze
  • Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021
  • Justyna Kowalczyk
  • Justyna Kowalczyk - ślub
  • Justyna Kowalczyk wyszła za mąż
[1/7] Justyna Kowalczyk wyszła za mąż
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także