Szukaj

Julia Wieniawa miała chłopaka geja? Gwiazda pierwszy raz opowiedziała o swoich łóżkowych podbojach

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa była zakochana w geju. Gwiazda ujawniła swoje największe łóżkowe sekrety. Zdradziła, że dla niej temat współżycia nie jest tabu.

Sex Education to popularny serial Netflixa, który w zabawny sposób edukuje młodych i dorosłych widzów w temacie współżycia. Teraz, gdy do emisji wchodzi drugi sezon serialu, stacja postanowiła zaprosić do dyskusji na trudne tematy młode i popularne gwiazdy social-mediów, w tym Julię Wieniawę. Aktorka zdobyła się na szczere i zaskakujące wyznania dotyczące bardzo intymnej sfery.

Julia Wieniawa miała chłopaka geja

Podczas bardzo ciekawej rozmowy dotyczącej Wieniawa przyznała się do swoich wpadek oraz problemów związanych z miłością fizyczną. Julia opowiedziała m.in. o niezręcznych sytuacjach, których w swoim życiu doświadczyła w relacjach z mężczyznami.

Moja niezręczna sytuacja z „crushem” była taka, że okazał się być gejem (…). Ja mam jakąś taką tendencję, że się potrafię zakochać w gejach. Niestety, bo często jesteście tacy przystojni i zawsze żałuję, że nie jesteście hetero – powiedziała rezolutna Julka.

 Poza tym młoda gwiazda zdobyła się na odwagę i wyznała, że jej pierwszy pocałunek był z dziewczyną.

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w bieliźnie

Czy w domu Julii Wieniawy rozmawiano o intymnych sprawach?

Julia przyznała, że w jej domu trochę mówiło się o życiu łóżkowym, ale niewystarczająco. Sama wielokrotnie szukała informacji u znajomych albo w Internecie. Młoda aktorka ma wrażenie, że chociaż jej mama jest bardzo otwarta, to jednak dopiero Julia w swoim rodzinnym domu, przestała tę sferę traktować jako temat tabu.

Rozmawiam o tym z moimi młodszymi siostrami, częściej niż moja mama, bo wiem, że to jest po prostu istotne – przyznała Julia Wieniawa.

Julia ma świadomość, że każde jej słowo, a czasem nawet gest, są szeroko komentowane w mediach. Przyznała też, że właśnie z tego powodu trochę obawiała się dyskusji na tematy intymne, ale zdecydowała się na nią, gdyż uważa, że nie powinny być one tabu. Z tego też powodu z chęcią dzieli się swoimi doświadczeniami z dorastającymi siostrami.


Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa na obozie jogi na Bali, relaks w basenie

Julia Wieniawa na obozie jogi na Bali, relaks w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×