NewsyJulia Wieniawa odgryza się hejterom. Dostaje jej się za "Mam talent"

Julia Wieniawa odgryza się hejterom. Dostaje jej się za "Mam talent"

Julia Wieniawa (fot. KAPiF)
Julia Wieniawa (fot. KAPiF)

30.11.2023 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio w szeregach jurorskich popularnego Mam talent doszło do prawdziwej rewolucji. Za stolikiem zasiadł nie tylko Marcin Prokop, wieloletni prowadzący show, ale także Julia Wieniawa. Jedna z najlepiej kojarzonych gwiazd filmowych młodego pokolenia mocno przeżywa swoje nowe wyzwanie. Nie pomagają jej w tym hejterzy, którzy wyrażają swoje niezadowolenie w sieci. Według wielu osób Wieniawa nie jest odpowiednią osobą na tym stanowisku.

Julia Wieniawa zestresowana Mam talent

W niedawnych rozmowach aktorka wielokrotnie podkreśliła, że udział w Mam talent wiąże się dla niej z niemałym stresem. Gwiazda chce być jurorką sprawiedliwą, która będzie w stanie obiektywnie ocenić starania uczestników.

Dla mnie to może być tylko jeden dzień pracy, a dla kogoś wystąpienie na tej słynnej scenie i w tym słynnym programie jest czasami dniem życia. To jest totalne wydarzenie i ogromny stres, bo ja sama wiem, jak się stresuję na castingach, a co dopiero casting, który później poleci w telewizji - powiedziała w rozmowie z prezenterami "Dzień dobry TVN".

Nie uspokoiło to jednak negatywnych komentarzy. Internauci zarzucili Wieniawie sporo rzeczy, w końcu jednak postanowiła odnieść się do słów swoich antyfanów.

Wieniawa: "taka moja specyfika"

W rozmowie z Plejadą aktorka odpowiedziała hejterom, którzy czepili się tego, że podejmuje się wielu zróżnicowanych wyzwań. Nie zamierza się tym przejmować i nadal będzie robić swoje.

Kiedyś myślałam, że może powinnam zająć się jedną rzeczą, bo jestem niespójna, gdy robię to i tamto, ale moją spójnością jest moja zmienność. Bardzo lubię pokazywać się w różnych rolach i odsłonach - przyznała.

Przy okazji też streściła swoją życiową filozofię, inspirującą ją do tego, aby korzystać z szans na spróbowanie czegoś nowego.

Jako dziecko już miałam w sobie takie poczucie, że życie jest za krótkie, żeby przeżyć tylko jedno. I zawsze chciałam być wieloma osobami naraz. Taka moja specyfika - dodała.

Czekacie na pierwszy odcinek Mam talent z Wieniawą?

Julia Wieniawa (AKPA)
Julia Wieniawa (AKPA)
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 05.10.2023. Uroczysta premiera filmu "Chlopi". 
N/z: Julia Wieniawa
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 05.10.2023. Uroczysta premiera filmu "Chlopi". N/z: Julia Wieniawa
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 19.10.2023. Spotkanie firmy Uber i Fundacji SexedPL na temat wspolpracy. 
N/z: Julia Wieniawa
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 19.10.2023. Spotkanie firmy Uber i Fundacji SexedPL na temat wspolpracy. N/z: Julia Wieniawa
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także