NewsyJulia Wieniawa kupuje mieszenie za 2 mln zł. W takich luksusach zamieszka

Julia Wieniawa kupuje mieszenie za 2 mln zł. W takich luksusach zamieszka

Julia Wieniawa - nowe mieszkanie. Gdzie zamieszka?
Julia Wieniawa - nowe mieszkanie. Gdzie zamieszka?
Zuza Maciejewska

04.02.2020 10:20, aktual.: 04.02.2020 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa na nadmiar obowiązków narzekać nie może. Aktorka nie tylko regularnie pojawia się na planie, ale także pokazuje się podczas branżowych imprez, w czasie których błyszczy jak prawdziwa gwiazda. Tak jak w poniedziałkowy wieczór, kiedy pojawiła się na ceremonii wręczenia TeleKamer, na której wystąpiła w prostej, a jednocześnie obłędnej kreacji.

Za kilka tygodni wystąpi w programie Taniec z gwiazdami, do którego już się przygotowuje. Spędza godziny na sali treningowej, by ćwiczyć skomplikowane choreografie, którymi będzie próbowała olśnić zarówno jury, jak i widzów przed telewizorami. Dzięki ich głosom powalczy o wielki finał.

Julia Wieniawa - nowe mieszkanie za 2 miliony złotych

Wygląda na to, że Wieniawa nie tylko skupia się na zawodowych projektach, ale także inwestuje w nieruchomości. Chociaż nie tak dawno kupiła własne mieszkanie, jak informuje Super Express, Julia już myśli, by zamienić je na większe. Według źródeł tabloidu, była już u notariusza, by sprawdzić warunki umowy. W oko wpadł jej podobno trzypokojowy apartament w ścisłym centrum Warszawy:

Trzy pokoje i przedwojenne budownictwo to cechy, które sprawiają, że cena lokalu sięga prawie 2 mln zł! Ale co to dla niej. Za udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami wynegocjowała 30 tys. zł za odcinek. Dodatkowo w tym roku do kin wejdą aż trzy produkcje z jej udziałem - czytamy w tabloidzie.
Obraz

Jedną z produkcji, która w tym roku wejdzie do kin, będzie Small world, nowy film Patryka Vegi, opowiadający o handlu dziećmi. To historia czteroletniej dziewczynki, która została porwana z polskiej wsi. Udaje się ją odnaleźć 14 lat od porwania. W filmie została przedstawiona zarówno perspektywa ofiary, jak i jej rodziców oraz porywacza.

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska – TeleKamery 2020, najlepszy serial
Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska – TeleKamery 2020, najlepszy serial
Julia Wieniawa – TeleKamery 2020
Julia Wieniawa – TeleKamery 2020
Julia Wieniawa – TeleKamery 2020
Julia Wieniawa – TeleKamery 2020
Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"
Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także