Szukaj

Wymarzony prezydent Polaków to… Jolanta Kwaśniewska! Dostała takie poparcie, że cała reszta się przy niej chowa

Jolanta Kwaśniewska na prezydenta

Jolanta Kwaśniewska na prezydenta

Jolanta Kwaśniewska prezydentem Polski?

Jolanta Kwaśniewska, choć od dawna nie pełni funkcji Pierwszej Damy, nadal cieszy się uwielbieniem i ogromnym poparciem Polaków. W najnowszym sondażu społecznym okazało się, że Polacy chętnie widzieliby ją na stanowisku samego prezydenta kraju. Kto jeszcze znalazł się w tym zestawieniu? Z jakim wynikiem?

Obecnie na politycznych salonach króluje Agata Duda i jej nienaganny, choć nieco zachowawczy styl. I choć bez wątpienia cieszy się sympatią, jedna z jej poprzedniczek przebija ją popularnością i to od lat. Mowa oczywiście o Jolancie Kwaśniewskiej, żonie Aleksandra Kwaśniewskiego, która przez wielu Polaków stawiana jest na piedestale. Nazywa się ją najlepszą Pierwszą Damą w historii kraju. Jest uwielbiana za swoją elegancję, dyplomatyczne zdolności, niezwykłą uprzejmość z jaką pochodziła do wszystkich – niezależnie od tego, czy byli zwykłymi ludźmi czy dostojnikami z innego kraju. Kwaśniewskiej zdecydowanie udało się podbić serca Polaków. Do tego stopnia, że z chęcią zobaczyliby ją nie w roli Pierwszej Damy, a… prezydenta.

Super Express zlecił wykonanie sondażu na temat tego, którą „kobietę polityki” mieszkańcy kraju wybraliby na prezydenta, gdyby w wyborach brano je pod uwagę. Stylowej Jolancie przypadło aż 28 punktów procentowych poparcia. Wynik robi jeszcze większe wrażenie, gdy sprawdzimy dalsze pozycje. Na drugim miejscu, z 10 punktami procentowymi, znalazła się Beata Szydło. Trzecia na podium uplasowała się obecna Pierwsza Dama – Agata Duda zdobyła 8 procent poparcia.

Myślicie, że Kwaśniewska powinna spróbować sił w polityce?

Jolanta Kwaśniewska oczarowała swoim wyglądem! W super modnych ciuchach zawstydziłaby Melanię Trump!

Jolanta Kwaśniewska zaszalała na zakupach w luksusowym butiku! Upolowała boską torebkę za 3 tysiące złotych

Genialne zdjęcia paparazzi! Ola i Jolanta Kwaśniewskie w bikini na wakacjach! Obie mają sylwetki jak marzenie


Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w modnych okularach

Jolanta Kwaśniewska w modnych okularach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×