Szukaj

Sroga Anna Wintour zachwycona Joanną Kulig! Polka została gwiazdą amerykańskiego „Vogue’a”!

Joanna Kulig, Vogue, Anna Wintour

Joanna Kulig, Vogue, Anna Wintour

Joanna Kulig w amerykańskim Vogue

Joanna Kulig w magazynie VOGUE. Amerykańska edycja pisma o filmie Zimna wojna i polskiej aktorce. Co na temat produkcji Pawła Pawlikowskiego napisał portal Vogue.com? Wybraliśmy najciekawsze fragmenty.

Co amerykański Vogue napisał o Joannie Kulig?

Joanna Kulig to aktorka, której występ w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego otworzył drzwi do międzynarodowej kariery. Obecnie gwiazda przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie skupia się na promocji polskiej produkcji walczącej o nominację do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Popularność Polki rośnie z każdym dniem.

Kulig ostatnio dołączyła do największej agencji aktorskiej w USA, a nad jej talentem rozpływają się dziennikarze poczytnych magazynów. Dowodem tego jest artykuł, który niedawno pojawił się na stronie internetowej amerykańskiej edycji magazynu Vogue. 

Z tekstu możemy dowiedzieć się, że Joanna podczas spotkania z dziennikarką pisma nie przypominała światowej sławy gwiazdy:

Brak makijażu, krótkie blond włosy niesfornie zaczesane do tyłu. W jej wyglądzie nie ma nic, co mogłoby zdradzić olśniewającą, burzliwą postać, którą gra w nowym polskojęzycznym filmie Pawła Pawlikowskiego Zimna wojna – czytamy na vogue.com.

Podczas rozmowy Joanna pojawiła się w butach na płaskim obcasie. Jak sama zaznaczyła, zrezygnowała ze szpilek nie tylko ze względu na ciążę, ale też częste noszenie niewygodnych butów podczas wszelkich spotkań promocyjnych, których w ostatnim czasie zaliczyła całe mnóstwo. Co ciekawe, wcale nie chodziło jej o idealny wygląd, a o… dodanie sobie kilku centymetrów wzrostu:

Tomasz jest tak wysoki, a ja jestem taka mała, jak mały ptak. Przez cały czas musiałam nosić wysokie szpilki. Musieli mnie filmować od kolan w górę! – przyznała Polka.

Artykuł o Joannie Kulig na łamach Vogue.com skupia się na jej filmowej roli. Autorzy nie szczędzą aktorce komplementów. Z treści amerykańskiej publikacji możemy dowiedzieć się, że „Polka jest nie tylko zdolną aktorką, ale także wokalistką, dzięki czemu znikają bariery językowe”:

Nawet jeśli zignorowałoby się napisy do tego filmu, to jego emocje przenosiłyby się przez jej mroczny, przejmujący serce śpiew. Ogólny występ Kulig jest tak mocny, że w rzeczywistości sugeruje się, iż w sprawiedliwym świecie Kulig otrzymałaby nominację do nagrody dla Najlepszej Aktorki.

Tekst został przypisany do kategorii Oscary 2019. Oby to był dobry omen!

Joanna Kulig urodzi w hollywoodzkim szpitalu! Tabloid wyliczył, ile wyda na poród w luksusowej klinice

Obrzydliwe komentarze na temat ciężarnej Joanny Kulig! W jej obronie stanęła oburzona Eva Minge: „Życzę wszystkim idiotom…”

Joanna Kulig i Brad Pitt razem bawią się na imprezie! Ciążowy brzuch aktorki skupił uwagę całego Hollywood!


Joanna Kulig – amerykański Vogue

Joanna Kulig – amerykański Vogue

Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazona

Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazona

Ciężarna Joanna Kulig w nowej amerykańskiej sesji

Ciężarna Joanna Kulig w nowej amerykańskiej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×