Szukaj

Joanna Kulig zajęła miejsce Angeliny Jolie u boku Brada Pitta! Polka rozdaje karty w Hollywood!

Joanna Kulig Angelina Jolie

Agencja aktorska Joanny Kulig w Hollywood

Joanna Kulig to aktorka, której nazwisko jest znane nie tylko w Polsce, ale powoli staje się rozpoznawalne poza granicami naszego kraju. Wszystko przez jej znakomitą rolę w filmie Zimna Wojna Pawła Pawlikowskiego. Film ten otworzył jej drzwi do międzynarodowej kariery, w tym na najważniejszym na świecie – hollywoodzkim rynku.

Okazuje się bowiem, że Kulig niedawno dołączyła do amerykańskiej agencji Creative Artists Agency. Reprezentuje ona największe nazwiska na całym świecie, a pod jej skrzydłami znajdują się nazwiska tuzy, jak m.in. Leonardo DiCaprio, Sharon Stone, Tom Cruise i Brad Pitt. Agencja w przeszłości współpracowała także z Angeliną Jolie, z którą rozstała się po tym, jak gwiazda ogłosiła rozwód z Bradem.

Czy oznacza to, że aktorka na stałe zamieszka w Stanach Zjednoczonych? Wiele na to wskazuje. Przypomnijmy ostatnie doniesienia kolorowej prasy:

Jako matce obywatela amerykańskiego będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo USA. Jeśli nie będzie chciała na nie czekać kilka lat, może liczyć na pomoc swojej agencji. W takich sytuacjach załatwiana jest wiza O-1, która przyznawana jest osobom wykazującym wyjątkowe uzdolnienia, np. w sztuce filmowej – wyjawił jednemu z tabloidów znajomy aktorki.

Talent aktorski Joanny Kulig rozwijał się powoli, najpierw był mocny Sponsoring Małgorzaty Szumowskiej, Nieulotne Jacka Borcucha oraz Disco-Polo Maćka Bochniaka. Wystąpiła także w serialach Czas honoruTeraz albo nigdy oraz O mnie się nie martw

Przełomem w jej karierze była nagrodzona Oscarem Ida Pawła Pawlikowskiego. Kolejnym wielkim sukcesem Joanny Kulig jest wybitna rola w hicie Zimna Wojna. Film jest nagradzany na wielu festiwalach i ma ogromne szanse na zdobycie Oscara 2019 w kategorii Najlepszy film anglojęzyczny.

Wróżycie jej międzynarodową karierę?

Joanna Kulig podjęła ważną decyzję dotyczącą porodu! Zostało naprawdę mało czasu

Amerykańska sesja Joanny Kulig w ciąży! Ogromny brzuch na pierwszym planie

Ciężarna Joanna Kulig olśniła Hollywood! Polka błyszczała na prestiżowej gali wśród światowych gwiazd!


Joanna Kulig ma szansę na międzynarodową popularność?

×