Szukaj

Joanna Krupa o początkach związku z Douglasem. Był wściekły, gdy dowiedział się o jednej rzeczy

Douglas Nunes, Joanna Krupa

Douglas Nunes, Joanna Krupa

Joanna Krupa zdradziła, że na samym początku związku była jedna rzecz, która bardzo przeszkadzała Douglasowi. Czego nie mógł zaakceptować?

Joanna Krupa po pierwszym nieudanym małżeństwie szybko znalazła nową miłość. Zrządzenie losu chciało, aby podczas spaceru do parku, gdzie wyprowadzała sporą gromadkę swoich psów, poznała obecnego męża Douglasa Nunesa. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Między zakochanymi od razu zaiskrzyło, a ich związek potoczył się błyskawicznie. Zaledwie po kilku miesiącach znajomości nowy ukochany postanowił wręczyć gwieździe pierścionek zaręczynowy, który ona przyjęła bez żadnego wahania.

Ślub Joanny i Douglasa odbył się w Polsce. Pobrali się w Krakowie 4 sierpnia 2018 roku. Na przyjęciu bawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele małżonków. Przypieczętowaniem tej pięknej miłości jest ich córeczka Asha. Pociecha gwiazdy jest niezwykle urocza, a każde kolejne nagranie czy zdjęcie, które trafia do internetu, wzbudza zachwyt obserwatorów modelki. Dziewczynka jest prawdziwą małą gwiazdą social mediów, a dla dumnych rodziców jest całym światem. W tym roku będzie obchodziła swoje drugie urodziny. Chociaż jej rodziców od samego początku połączyło coś wyjątkowego, to okazuje się, że były też pewne przeszkody.

O co wściekał się Douglas?

Joanna Krupa zdradziła, co denerwowało jej męża na początku związku

Douglas Nunes, chociaż zakochał się w Joannie od pierwszego wejrzenia, nie miał pojęcia, że w Polsce modelka jest wielką gwiazdą. Nie śledził tego, co dzieje się w show-biznesie. W pierwszej chwili wydawało mu się, że dorabia sobie, wyprowadzając psy, ponieważ miała ich na spacerze całą gromadę.

W najnowszym wywiadzie dla dziennika Fakt prowadząca Top Model zdradziła, że jej sława nieco go przerażała:

Bardzo się martwiłam, gdy dowiedziałam się, że Douglas nie lubi show-biznesu. Kiedy zobaczył, ilu ludzi obserwuje mnie w internecie, był przerażony. Mówił, że nie chce żadnych aplikacji, żadnych mediów, i że wszystkich zablokuje!

Okazuje się jednak, że uczucie było silniejsze niż niechęć do świata show-biznesu i social mediów. Z czasem Douglas również zaprzyjaźnił się z Instagramem:

Na szczęście po tym, jak jemu także wrosła liczba fanów, zaczął się przekonywać i szanować moją pracę w internecie – skwitowała Krupa.

Kariera Joanny nie stanęła na przeszkodzie ich miłości, a zakochany Douglas powoli przyzwyczaił się do pracy, jaką wykonuje jego ukochana. Ich związek ma się doskonale, a małżonkowie marzą o rodzeństwie dla Ashy.


Douglas Nunes świętuje rocznicę ślubu z Joanną Krupą

Douglas Nunes świętuje rocznicę ślubu z Joanną Krupą

Ciężarna Joanna Krupa i Douglas Nunes w Gdańsku

Ciężarna Joanna Krupa i Douglas Nunes w Gdańsku

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córeczką

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córeczką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×