Szukaj

Joanna Krupa o drugiej ciąży w „Dzień Dobry TVN”. Zaskoczyła wyznaniem w ostatnich godzinach roku

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa rok temu urodziła córkę. Teraz szykuje się do narodzin kolejnego dziecka. Gwiazda w Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach na 2021 rok.

Joanna Krupa jest jedną z bardziej zapracowanych gwiazd, która jednocześnie doskonale radzi sobie z macierzyństwem. Gwiazda w zeszłym roku powitała na świecie długo wyczekiwaną córeczkę Ashę. Modelka nie ukrywa, że dziewczynka jest jej spełnieniem marzeń i przypieczętowała jej związek z drugim mężem Douglasem Nunesem.

Dumni rodzice nie widzą świata poza córeczką, dlatego gdy tylko pojawiła się ona na świecie, szybko pochwalili się swoim wielkim szczęściem w sieci. Pierwsze zdjęcie dziewczynki pokazali już z sali porodowej.

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Od roku Joanna postanowiła nieco zwolnić i cały swój czas poświęcić maleńkiej Ashy, chociaż nadal udzielała wywiadów, brała udział w sesjach zdjęciowych i była prowadzącą w programie Top Model, to swoje życie zorganizowała w taki sposób, aby zawsze mieć córkę blisko siebie.

Dziewczynka ma już za sobą pierwszą podróż do Polski, gdzie nie tylko mogła towarzyszyć mamie podczas wyjazdu do pracy, ale także poznać jej rodzinne strony. Córka Krupy szybko stała się także ulubienicą internautów, którzy nie szczędzą komplementów pod jej adresem.

Joanna Krupa o drugiej ciąży

Zarówno dla Joanny, jak i jej męża Asha jest pierwszym dzieckiem. Modelka, która bardzo ceni sobie wartości rodzinne, nie wyobraża sobie, by jej córeczka nie miała rodzeństwa. Już teraz zastanawiają się z mężem nad kolejnym dzieckiem. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy usłyszeć od nich radosne wieści. Wszystko to Asia potwierdziła w dzisiejszym wywiadzie.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała modelka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Gwiazda zdradziła także, że mimo że córeczka zarówno dla niej, jak i dla męża jest centrum całego wszechświata, to nie zapominają oni o tym, aby pielęgnować swoje uczucie.

Gdy córka idzie spać, mamy wieczory dla siebie. Zamawiamy jedzenie i wspólnie jemy kolację.

Gwiazda opowiedziała także o tym, jak jej rodzina spędziła święta. Zdradziła, jak Asha zareagowała na prezenty.

Ma roczek, więc do końca nie rozumiała tego, ale była podekscytowana. Chodziła od jednego prezentu do drugiego. Przez cały dzień miała dużo energii. Było wspaniale na to patrzeć. Jak ona miała radość to i my ją mieliśmy- wyznała modelka.

Kto wie, może rodzina kolejne święta spędzi już w powiększonym gronie? Z deklaracji Joanny wygląda na to, że Asha w krótkim czasie doczeka się rodzeństwa.


Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×