Szukaj

Córka miała zrobić zdjęcie Koroniewskiej, a zrobiła sobie selfie. Pierwszy raz widzimy jej twarz. „Mała Asia”

Joanna Koroniewska, córki

Joanna Koroniewska, córki

Joanna Koroniewska poprosiła starszą córkę, żeby zrobiła jej zdjęcie. Janina, zamiast ją fotografować, wykonała selfie. Pierwszy raz widzimy jej twarz. Jaka ona podobna do mamy!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oprócz tego, że robią karierę zawodową, bardzo prężnie działają w social mediach, a na prowadzonych przez nich kanałach codziennie pojawiają się nowe treści. Odkąd zaczęła się pandemia, przygotowali szereg atrakcji, dzięki którym umilali swoim obserwatorom czas, który zmuszeni byli spędzić w domu. Uczestniczyli także w akcji, która została nazwana Instanocką. Największym powodzeniem cieszy się jednak Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają rozmowy z innymi gwiazdami. Jakiś czas temu małżonkowie ruszyli także z własnym kanałem na YouTube – Dowbory Be Happy.

Wychowują też dwie córki: Janinę i Helenę. Chociaż w trosce o prywatność dziewczynek nie pokazują ich twarzy, to od czasu do czasu aktorka robi wyjątki. Pokazała już fragment buzi starszej z nich, ale chyba pierwszy raz możemy zobaczyć, że nastolatka to cała mama, a wszystko dzięki postowi, który pojawił się na Instagramie w poniedziałek.

Joanna Koroniweska pokazała twarz starszej córki

Joanna Koroniewska to nie tylko uwielbiana przez widzów aktorka, ale też autorytet dla wielu młodych mam. Regularnie dzieli się w sieci swoimi spostrzeżeniami na temat problemów, z jakimi na co dzień borykają się kobiety. Z jej trafnymi obserwacjami utożsamiają się tysiące Polek, dla których była gwiazda M jak miłość stała się swego rodzaju głosem w mediach.

Kiedy zapadł niekorzystny kobiet wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, nie tylko zabrała na protest swoją starszą córkę, ale zdobyła się także na bolesne wyznanie – wyjawiła, że osiem razy była w ciąży.

Najważniejsze są jednak dla niej jej córki. Bardzo dba o prywatność dziewczynek, ale w poniedziałek zrobiła fanom niespodziankę. Pokazała zdjęcie Janiny, które nastolatka sobie zrobiła, zamiast fotografować mamę.

„Tak Mamusiu. Oczywiście. Zrobię Ci ładną fotkę. Dziękuję Córeczko.” Dorzuciłabym jakiś fajny cytacik i gotowe. Janka jesteś najlepsza. A poczucie humoru masz po tatusiu…  #niedalekoPADA#selfie #selfietime #jakaCÓRKAtakiTATUŚ #nieMAtoJAKpamiątka #mamusiaMApamiątkę # – napisała rozbawiona Joanna Koroniewska.

Pierwszy raz widzimy twarz Janiny tak wyraźnie. Nie do wiary, jak bardzo przypomina Joannę.

  • Jej jaka śliczna.
  • Kurcze jakbym widziala młoda Małgosie w eMce.
  • Ale podobna do Pani.
  • Jak dwie krople wody. Mała Asia!
  • Cały Asik – piszą internauci.

Zajrzyjcie do galerii.


Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×