NewsyDominika Kulczyk pokazała dzieci. Pierwszy raz widzimy nastoletnie pociechy najbogatszej Polki

Dominika Kulczyk pokazała dzieci. Pierwszy raz widzimy nastoletnie pociechy najbogatszej Polki

Dominika Kulczyk
Dominika Kulczyk
Krystyna Miśkiewicz

27.05.2021 12:40, aktual.: 27.05.2021 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Kulczyk ma status najbogatszej Polki. Jest również jedną z najbardziej uznanych i szanowanych osób w kraju. Od lat spełnia się nie tylko w roli bizneswoman, ale także filantropki i reporterki. Z wielkim powodzeniem dowodzi ogromnym imperium, które otrzymała w spadku po śmierci swojego ojca, Jana Kulczyka. Bardzo umiejętnie pomnaża wielki majątek i dba o to, by dzielić się nim z najbardziej potrzebującymi. Za punkt honoru obrała sobie pomoc najuboższym, a swoją uwagę skupia zwłaszcza na kobietach.

To właśnie z jej inicjatywy powstała kilka lat temu Kulczyk Foundation. Ona została prezesem fundacji, a jej rodzice finansowo wspierali charytatywną działalność. Organizacja ta działa na terenie Polski, ale otacza także wsparciem osoby potrzebujące w różnych zakątkach świata. Dominika pomimo tego, że ma bardzo napięty grafik, idealnie spełnia się również jako mama.

Dominika Kulczyk pokazała dzieci. Mocno wyrosły

Nazwisko Kulczyk od zawsze było znane w mediach, jednak Dominika zyskała jeszcze większą popularność, gdy zaczęła prowadzić program Efekt Domina emitowany w stacji TVN. Jej reportaże poruszały problemy osób, które los doświadczył w bardzo różny sposób. Prowadząca odwiedziła wiele różnych miejsc na świecie i pokazała problemy konkretnych osób, ale także lokalnych społeczności.

Dominika rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, jednak z okazji obchodzonego 26 maja Dnia Matki postanowiła zrobić swoim fanom prawdziwą niespodziankę. Gwiazda pochwaliła się kadrami, na których pozuje razem ze swoimi dziećmi. Na pierwszym kadrze możemy ją zobaczyć z dwunastoletnią Weroniką Karlą Konstancją.

Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata - napisała pod zdjęciem z córką.

Na kolejnej fotografii gwiazda pozuje u boku swojego szesnastoletniego syna Jeremiego Sebastiana, który zachwycił fanów Dominiki sowimi uroczymi loczkami. Pod zdjęciem z nim zamieściła identyczny opis, a fani dostrzegli również, że jest on bardzo podobny do mamy.

Weronika i Jeremi są owocem małżeństwa Dominiki z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Bizneswoman wyszła za ojca swoich dzieci, gdy miała zaledwie 24 lata. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Małżonkowie rozwiedli się w 2013 roku. Ich rozstanie przebiegło jednak w przyjaznej atmosferze, a oni nadal zgodnie dzielą się opieką nad dziećmi.

Wszystko, co się wydarzyło, ma głęboki sens. Nasze dzieci miały przyjść na świat, miały mieć właśnie tę mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały. I to się nie zmieni. Zawsze będziemy ich rodzicami. I zawsze będą miały naszą miłość. Myślę też, że to właśnie jest szacunek do drugiej osoby - pozwolić jej odejść. Pozwolić jej i sobie być szczerym - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Gala.

Dzieci Dominiki to już nastolatkowie i widać, że obydwoje są niezwykle podobni do swojej mamy. Trzeba przyznać także, że Weronika tym kadrem zrobiła prawdziwą niespodziankę.

Obraz
Dominika Kulczyk i jej syn Jeremi
Dominika Kulczyk i jej syn Jeremi
Obraz
Dominika Kulczyk z synem Jeremim Kulczykiem-Lubomirskim oraz Jan Kulczyk
Dominika Kulczyk z synem Jeremim Kulczykiem-Lubomirskim oraz Jan Kulczyk
Obraz
Jan Lubomirski i Dominika Kulczyk
Jan Lubomirski i Dominika Kulczyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także