Dzisiaj juz minął miesiąc ❗Najwyzszy czas żeby pokazać moj ósmy cud świata ?❤ Właśnie dostalam zdjęcia z sesji (...) i mogę sie nimi pochwalić ?? Moja śpiącą królewna Kornelia Emilia (po babci) ??? Jak widzicie to kolejny Pawełek w wersji damskiej ??
Fanki nie ukrywały zachwytu. W komentarzach napisały:
tala_spoko Malutka Księżniczka ??❤️victorria16.6 Oo końcu piękna pozdrowionka ????????klaudia_wrzeszcz Kochana ?????
Eliza i Trybson są bardzo dumni ze swoich pociech. Już czekamy na ich kolejne rodzinne zdjęcia.