NewsyEwa Bem ma wyjątkowe święta! Jej młodsza córka pierwszy raz pokazała matce swojego amerykańskiego chłopaka!

Ewa Bem ma wyjątkowe święta! Jej młodsza córka pierwszy raz pokazała matce swojego amerykańskiego chłopaka!

Ewa Bem, chłopak jej córki Gabrysi
Ewa Bem, chłopak jej córki Gabrysi
Kuba Górski

21.04.2019 18:34, aktual.: 21.04.2019 21:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Starsza córka Ewy Bem – Pamela – w 2017 roku zmarła po długiej walce z glejakiem mózgu. Kobieta osierociła dwójkę małych dzieci. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla rodziny polskiej wokalistki, która do niedawna walczyła z bólem po stracie ukochanej córki. Na szczęście Ewa Bem może liczyć na pomoc i wsparcie swojej młodszej córki Gabrysi, która sprawiła swojej mamie ogromną niespodziankę na Wielkanoc. 24-latka, która studiowała w Londynie, od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, tam uczęszcza do prywatnej szkoły artystycznej. W USA zamieszkała ze swoim amerykańskim partnerem Scottem, którego poznała dwa lata temu w Londynie.

Ewa Bem poznała chłopaka córki Gabrysi

Ewa Bem ten fakt przyjęła ze smutkiem – nie znała Scotta, przez co martwiła się o przyszłość Gabrysi. Okazuje się, że piosenkarka ma wreszcie powody do radości, bowiem jej córka wraz z partnerem przylecieli do Polski na Wielkanoc. Z tej okazji artystka przygotowała rodzinne święta, ale przede wszystkim pierwszy raz zobaczyła Amerykanina, z którym mieszka jej córka. Scott wraz ze swoją przyszłą teściową malował pisanki, a w sobotę z całą rodziną udał się do kościoła ze święconką. Po świątecznym śniadaniu Ewa z córką i jej chłopakiem wybrali się się na długi spacer do pobliskiego lasu:

Gabi zależy na tym, aby Scott miał okazję przekonać się, jak w jej rodzinnym domu obchodzi się święta oraz jakie potrawy w tym czasie serwuje jej mama. A artystka i jej mąż Ryszard Sibilski cieszą się, że będą mogli bliżej poznać ukochanego córki – czytamy w Na żywo.

Na taką Wielkanoc Ewa Bem czekała od dwóch lat, wreszcie jak dawniej z całą rodziną gwiazda usiadła przy świątecznym stole. Radość Ewy jest ogromna, tym bardziej, że Boże Narodzenie partner jej córki spędzał w Nowym Jorku:

Na święta Bożego Narodzenia Scott został w Nowym Jorku ze swoją rodziną. Ale te najbliższe bardzo chce spędzić w Warszawie.

Z odwiedzin Gabrysi ze Scottem ucieszyli się również jej 5-letni siostrzeniec Tomek oraz 3-letnia siostrzenica Basia. Maluchami obecnie opiekuje się Ewa Bem, która wsparła załamanego śmiercią Pameli Jana Niedziałka:

Ewa zdjęła niemal cały ciężar wychowawczy z zięcia Jana Niedziałka. Jest niezastąpiona. A Gabrysia, kiedy tylko może, stara się przyjeżdżać do Polski. Mimo dużej różnicy wieku z siostrą łączyła ją bardzo silna więź. Dlatego teraz obdarowuje jej dzieci mnóstwem miłości.Przyrzekła to Pameli, a zaraz po jej śmierci zaczęła wypełniać tę obietnicę. Kiedy tylko przyjeżdża do Warszawy, nie myśli o spotkaniu z koleżankami, lecz zajmuje się dziećmi, odciążając ich tatę oraz Ewę. Czytają książeczki po polsku i angielsku, ogląda z nimi bajki, zabiera na spacery – czytamy w tabloidzie.

To są piękne rodzinne święta dla piosenkarki.

  • Córka Ewy Bem choruje na glejaka mózgu
  • Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook
  • Pamela Bem-Niedziałek nie żyje, córka Ewy Bem zmarła
  • Po śmierci córki Pameli, Ewa Bem musi być silna - bliscy bardzo jej potrzebują
  • Ewa Bem martwi się o swoje dzieci
  • Slider item
  • Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook
  • Slider item
  • Po śmierci córki Pameli, Ewa Bem musi być silna - bliscy bardzo jej potrzebują
[1/9] Córka Ewy Bem choruje na glejaka mózgu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także