Nie żyje córka Ewy Bem. Pamela Bem-Niedzialek walczyła z ciężką chorobą. Osierociła dwójkę dzieci

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje, śmierć córki Ewy Bem

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje, śmierć córki Ewy Bem

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje

Zmarła Pamela Bem-Niedziałek. Nie żyje córka Ewy Bem, prezenterka, wydawca i reporterka. Współtworzyła stację TVN24 oraz TVN24BiŚ. Odeszła w wieku 39 lat. Do końca dzielnie walczyła z ciężką chorobą. Osierociła dwójkę dzieci.

Pamela Niedziałek o tym, że jest chora na nowotwór mózgu, dowiedziała pod koniec 2015 roku. Była wtedy w ciąży z drugim dzieckiem. Zdecydowała się odsunąć operację w czasie, by bezpiecznie urodzić córeczkę Basię, która przyszła na świat przez cesarskie cięcie w szóstym miesiącu ciąży.

Maleństwo trafiło do inkubatora, jej mama została poddana operacji i leczeniu. Od rozpoczęcia terapii minął rok. Przez ten czas dziewczynę wspierała nie tylko ukochana mama, ale także mąż, dziennikarz ekonomiczny TVN24 Biznes i Świat Jan Niedziałek – informował „Dobry Tydzień”.

Pamela w wieku 19 lat zmagała się z anoreksją. Przy wzroście 170 centymetrów ważyła zaledwie 40 kilogramów. Wróciła do zdrowia dzięki wsparciu bliskich i narodzinom siostrzyczki Gabrysi.

Ewa Bem drży o swoje dzieci. Jej starsza córka ma guza mózgu, a młodsza…

Kim była Pamela Bem-Niedziałek, córka Ewy Bem?

Prywatnie Pamela była fanką The Beatles i uwielbiała podróże. Przyjaciele z TVN24, z którymi dziennikarka pracowała na co dzień, nie mogą pogodzić się ze stratą Bem-Niedziałek:

Niesamowicie pracowita, bardzo inteligentna, dokładna, weryfikująca każdą informację i zadająca właściwe pytania – zawsze zastanawiałem się, czy Pamela naprawdę wie, jaka jest fantastyczna. Miała ten rodzaj przekornego humoru, dystansu i zaraźliwego śmiechu, który sprawiał, że czułeś się dobrze, wiedząc, ze spędzisz z nią dzień. W środku była bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem. Nie wierzę w to, że jej nie ma – powiedział Marek Tejchman, z-ca redaktora naczelnego „Dziennika Gazety Prawnej”, komentator TVN24 BiS.

Odeszła wspaniała, ciepła osoba. Stuprocentowa profesjonalistka. W życiu prywatnym zawsze uśmiechnięta i właśnie ten szczery uśmiech zapamiętam do końca życia. W pracy będzie mi brakowało jej otwartości, mądrości i rozmów o Beatlesach. Pamela praca z Tobą to był zaszczyt. Dziękuję! – Łukasz Kijek, prezenter TVN24 BiS.

Pamelka, nauczycielka i przyjaciółka. Pierwsza przychodziła do pracy i ostatnia ją opuszczała. Profesjonalistka. A i tak znalazła zawsze czas dla przyjaciół i znajomych. Dokładna i pomocna. Mnie, nieopierzonemu pracownikowi TVN24, w pierwszych latach podała rękę i zawsze pomagała: zawodowo i w życiu prywatnym. W ostatnich słowach prosiła, żebym jej kiedyś – na górze – opowiedział o naszych dzieciach. Pamelko na pewno opowiem… – Jakub Żukowski, TVN24.

Na początku roku Ewa Bem o chorobie córki powiedziała tylko:

Wiem, że Pan Bóg pomógł mi wiele razy w sytuacjach, kiedy inna pomoc nie mogła nadejść.

Łączymy się w bólu z najbliższymi.

https://jastrzabpost.pl/newsy/ewa-bem-wspomina-swoja-niezyjaca-juz-corke-pamele-bem-niedzialko_577327.html

https://jastrzabpost.pl/newsy/meegan-hefford-nie-zyje-zabil-ja-suplement-diety-ktory_557940.html

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje, córka Ewy Bem zmarła

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje, córka Ewy Bem zmarła

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×