Gwiazda „Top Gear” publicznie przeprasza Meghan Markle. Tak ją upokorzył, że może ponieść poważne konsekwencje

Meghan Markle Jeremy Clarkson

Meghan Markle Jeremy Clarkson

Meghan Markle doczekała się publicznych przeprosin. Jeremy Clarkson kaja się przed żoną Harry'ego po tym, jak zrugał ją w swoim felietonie. Napisał o niej okropne rzeczy. 

Meghan Markle zdecydowanie nie jest ulubienicą Brytyjczyków. Od samego początku żona Harry’ego była porównywana z Kate, którą uważają oni za prawdziwy ideał. Nic dziwnego, że trudno jej było sprostać wyśrubowanym wymaganiom. Po czasie okazało się, że nie tylko opinia publiczna nie była jej przychylna, ale też rodzina królewska. Bliscy księcia mieli traktować jego żonę w okrutny wręcz sposób, o czym Sussexowie mówili w wywiadach, a Harry opisał w swojej książce.

Małżonkowie twierdzili, że nienawiść do Amerykanki była sukcesywnie podsycana przez media jedynie po to, by tuszować inne wybryki w rodzie Windsorów i skupić całą uwagę na Meghan. Zakochani mieli tego stanowczo dość, dlatego postanowili opuścić monarchię, a po roku milczenia zaczęli ujawniać swoje wspomnienia związane z życiem za murami pałacu.

Niestety nawet ich wyjazd do USA nie sprawił, że emocje opadły. Wręcz przeciwnie po serialu dokumentalnym, książce i kolejnych wywiadach zrobiło się wokół nich zamieszanie na światową skalę. Brytyjscy dziennikarze nie szczędzili podłych uwag pod adresem księżnej, a jeden z nich już teraz mocno tego żałuje.

Jeremy Clarkson z Top Gear publicznie przeprasza Meghan Markle

Jeremy Clarkson to brytyjski dziennikarz, który jest dobrze znany nie tylko w Europie, ale też na świecie za sprawą popularnego programu motoryzacyjnego Top Gear. Ma on też swoją własną rubrykę w The Sun, gdzie zamieszcza felietony. W jednym z nich nie poskąpił ostrych słów Meghan Markle. Napisał, że szczerze jej nienawidzi i przekazał, jaką karę powinno się jej wymierzyć.

Nie śpię po nocach, ponieważ leżę, zgrzytając zębami, i marzę o dniu, w którym ona będzie zmuszona do paradowania nago po ulicach każdego miasta w Wielkiej Brytanii, a tłum będzie skandował „Wstyd!” i rzucał w nią ekskrementami – brzmi fragment jego felietonu.

Te słowa były tak mocne, że oburzyły nawet opinię publiczną. Po wielkim zamieszaniu Jeremy zdecydował się nie tylko na publiczne przeprosiny, ale też napisanie maila do Sussexów.

Napisałem do wszystkich, którzy pracują ze mną, mówiąc, jak bardzo mi przykro, a następnie, rano w Boże Narodzenie, wysłałem e-mail do Harry’ego i Meghan w Kalifornii, aby przeprosić ich również. Przyznałem, że byłem zdumiony tym, co mówili w telewizji, ale język, którego użyłem w moim felietonie, był haniebny i szczerze przepraszam – napisał na Instagramie.

Rzecznik pary zabrał głos w sprawie i przyznał, że przeprosiny nie zostały przyjęte. Ponadto haniebny felieton nazwał po imieniu i przyznał, że jest to „szerzenie retoryki nienawiści, niebezpiecznych teorii spiskowych i mizoginii”. Za swoje ostre słowa Jeremy może stracić nie tylko pracę w gazecie, ale też kontrakty reklamowe. Zdaje się, że tym razem mocno przesadził w swoich osądach.


City Salute Pageant

Fotografia: AKPA

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"

jeremy clarkson

Fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Oj dziecko ty głupiutkie jesteś aż boli.

 • Gość.. pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy pisze:

  Teraz tylko solidna rozprawa sądowa.
  Ciekawe, co ojciec Megan teraz czuje? Wystawili ją takim clarksonom jak Judasz, za dularki tym razem. Śmieciowa rodzina.

  • Gość pisze:

   Jak się okazało ona na nic lepszego nie zasługuje .
   Ona z rudym robią gorsze rzeczy jego rodzinie

 • obiektywna pisze:

  Dziennikarz ..niesp ipo nacach ,zgrzyta zebami i marzy o nagiej Meghan ……matez zwyrodniale erotyczne pragnienia …obrzucenie jej ekstrementami .Osmieszyl sie i pokazal jak niebezpieczn moga byc ludzie nazywani dziennikarzami.Mysle ,ze wiele osob ,ktore mieyi negatywne odczucia na temat tej pary ,dostrzega ,ze po drugiej stronie jest bagno ,ktore wciaga …..

 • Gość pisze:

  Nie wolno napisać ze taknaprawde połowa Anglii tak mysli

  • Gość pisze:

   W taka prostacka rodzinę ksiaze najsłynniejszej monarchii się wzenił a ta nie zrozumiała jeszcze ze to instytucja światowa a nie serial

  • Gość pisze:

   Masz na myśli tę niemiecką dynastię, jeśli to wg ciebie połowa to ci współczuję.

 • Gość pisze:

  O ile rozumiem jego uczucia to słowa były nie tylko obraźliwe, ale w tej sytuacji po prostu głupie, Meghan i Harry dostali na tacy dowód jak to są źle traktowani przez angielskich dziennikarzy ! Mnie też wkurzają ich kłamstwa i dlatego mam nadzieję, że oboje niedługo sami się skompromitują, „brudna” kasa szybko się skończy i jako bankruci z podkulonymi ogonami wrócą błagać rodzinę o wybaczenie !

 • Gość z USA pisze:

  Typowy rasistowski bialy postkolonialny brytol. Gdyby mogl, zrobilby to jej, co opisal. On nie zartowal. Tak oni robili. A Harry slusznie obnazyl te rodzine darmozjadow i pustakow dorobionych na ludobojstwie.

 • Gość pisze:

  Stary buc!

 • Gość pisze:

  I po co toto przepraszać? Przecież miał rację 🙂

  • Gość pisze:

   miał racje szerząc nienawiść i rasizm? Opanuj się i przestań bredzić , dobrze ze ciebie nie ganiają nago po ulicach , bo byś wtedy doświadczyła nienawiści tak jak oni

  • Gość pisze:

   Za to do czego doprowadziła ta prostaczka latanie nago w kale to eufemizm

  • Gość pisze:

   Jaki rasizm?największą rasistka jest ona sama.nigdy nie pokazuje się w orginalnych włosach.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×