NewsyKsiążę Harry i Meghan na marginesie rodziny królewskiej. Tak ich upokorzono

Książę Harry i Meghan na marginesie rodziny królewskiej. Tak ich upokorzono

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle
Źródło zdjęć: © via Getty Images
19.03.2024 14:48

Z Pałacem nie ma żartów. Przekonali się o tym Meghan Markle i książę Harry, którzy zostali usunięci z oficjalnej strony rodziny królewskiej. Co za degradacja! W tle zamieszanie wokół stanu zdrowia księżnej Kate.

Książę Harry i Meghan Markle blisko 4 lata temu zrezygnowali ze sprawowania swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Teraz Pałac, robiąc porządki na stronie internetowej royalsów, uporządkował także kwestię Sussexów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej

W styczniu 2020 roku Harry i Meg zakomunikowali, że chcą odejść z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II, choć ze smutkiem, przyjęła decyzję wnuka i jego żony. Z końcem marca 2020 roku Meghan i Harry przestali pełnić swoje oficjalne funkcje, odebrano im patronaty, choć zachowali tytuły książęce.

Para wyprowadziła się także z Anglii i osiadła w USA. Tam prowadzą swoje życie i wychowują dwoje dzieci, w kraju księcia Harry'ego pojawiając się niezwykle rzadko i z bardzo ważnych powodów. Tak było np. w przypadku pogrzebu królowej. Poza tym Meghan nie towarzyszy mężowi w wyprawach do ojczyzny.

Meghan Markle i książę Harry zdegradowani jeszcze bardziej

W całym zamieszaniu, które rozgrywa się wokół rodziny królewskiej, związanym ze stanem zdrowia zarówno Karola III, jak i księżnej Kate, Pałac postanowił uporządkować kwestie związane z Sussexami. I usunął ich ze strony internetowej royalsów. Wcześniej notatka biograficzna księcia Harry'ego i Meghan Markle zawierała 4000 słów.

Po krótkiej przerwie Sussexowie powrócili na stronę internetową rodziny królewskiej, ale na samym jej dole. A dodatkowo ich notka jest ledwie zdawkowa i zaczyna się od tego, że zrezygnowali z pełnienia swoich obowiązków. Tak Pałac przywołał Harry'ego i Meg do porządku i pokazał im, gdzie jest ich miejsce. Co za upokorzenie!

Książę Harry i Meghan Markle zostali usunięci ze strony internetowej rodziny królewskiej
Książę Harry i Meghan Markle zostali usunięci ze strony internetowej rodziny królewskiej © via Getty Images | Emilio Morenatti
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także