Dziecko w drodze? Gazeta ujawnia sekret Jennifer Aniston. Jeśli to prawda… Gratulujemy!

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston adoptują dziecko z meksykańskiego sierocińca? Takie doniesienia docierają do nas zza Oceanu. O co chodzi w całej sprawie?

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jednym z najbardziej lubianych małżeństw i wielu oddało by wszystko, żeby zobaczyć ich znowu razem. Spekulacje nie mają końca. Pojawiają się coraz to nowe, sensacyjne doniesienia na temat ich ewentualnego zejścia. Teraz zagraniczny tabloid donosi, że para już jest razem i zamierza adoptować dziecko z Meksyku.

Jennifer Aniston i Brad Pitt adoptują dziecko z Meksyku?

Jennifer Aniston dobitnie pokazał na swoim Instagramie, że nic oprócz przyjaźni nie łączy jej z Bradem Pittem. Na swoim Instastory zamieściła relację, podczas której użyła filtra przewidującego przyszłość. Co ją czeka w 2020 roku?

W 2020 roku. Wolna – pokazała aplikacja.

Jennifer Aniston - przepowiednia na Instagramie

Jennifer Aniston – przepowiednia na Instagramie

Ale jak to bywa w świecie show biznesu, ona swoje, a kolorowe gazety swoje.

Mimo powszechnej wiedzy, że Aniston i Pitt łączą przyjacielskie relacje, na przykład Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu, coraz częściej w tabloidach pojawiały się informacje, że para jest znowu razem.

To, że pojawili się na gali wręczenia Złotych Globów 2020, a ich wspólne zdjęcie obiegło media społecznościowe, tylko podgrzało atmosferę wokół nich. Przypomnijmy chociażby historie, o tym, że już są razem i nawet mieszkają pod wspólnym dachem.

Media obiegła informacja, że, za namową Shiloh, córki aktora, Pitt już się oświadczył Jennifer i, że zamierzają razem zamieszkać, a na after party po Globach, nastąpił ten romantyczny moment i Pitt oświadczył się Jennifer.

Na nic zaprzeczenia i deklaracje z obu stron, że łączy ich tylko przyjaźń, bo tabloid donosi, że razem zamierzają adoptować dziecko z Meksyku!

Według New Idea byli małżonkowie potajemnie spotkali się w Meksyku podczas przerwy noworocznej. Informator powiedział:

Chcieli, aby wszystko było wyjątkowo elegancko i pod kontrolą, więc ich spotkania są starannie planowane z wyprzedzeniem, a tylko garstka zaufanych przyjaciół może wiedzieć, gdzie i kiedy się spotykają. Ale na tym etapie tak naprawdę nikogo nie oszukają.

Nieznany informator mówi, że Pitt i Aniston odwiedzili sierociniec w Tijuanie podczas pobytu w Meksyku, dodając:

Jeśli oficjalnie potwierdzą związek, wyrażą chęć posiadania dziecka, to adopcja w Meksyku będzie idealnym rozwiązaniem.


Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Jennifer Aniston – Złote Globy 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×