Szukaj

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczą się w święta! Piękny pierścionek wybrała córka aktora

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają w zanadrzu niezłą bombę! Planują zaskoczyć i pewnie także zadowolić wszystkich swoich fanów przed samymi świętami! Już wiemy, jaki prezent przygotowali na Gwiazdkę.
Brad Pitt, Jennifer Aniston

Brad Pitt, Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozstali się już 15 lat temu, ale fani na całym ciągle mają nadzieję, że ich ukochana para znów będzie razem. Czy jest to jeszcze możliwe? Ostatnio pojawiło się kilka informacji, które mogą wskazywać, że wszystko jest na dobrej drodze.

Co powoduje, że fani coraz bardziej są pewni, że Aniston i Pitt są parą? Niedawno Jennifer zorganizowała u siebie świąteczną akcję przycinania drzew w swoim ogrodzie Jest to ulubiona impreza aktorki w całym roku. Serwuje ciepłe przekąski, które – tak samo jak na święto Dziękczynienia – przygotowuje osobiście według sprawdzonych przepisów. Wśród licznie przybyłych gości był i Brad Pitt.

Obecność Brada na wydarzeniu została odnotowana przez świadków:

Był jednym z pierwszych, którzy pojawili się na imprezie, a zarazem przedostatnim, który z niej wyszedł. Opuścił dom Jennifer około 23.00.

Podobno Jennifer i Brad często wymieniali się serdecznymi gestami, a wyglądało to jakby spotykali się częściej, niż chcieliby się przyznać.

Nie było to ich pierwsze spotkania od czasu rozwodu. Pitt był również gościem na niedawnych, 50. urodzinach Aniston.

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Brad Pitt i Jennifer Aniston zaręczą się w święta?

Teraz tabloid twierdzi, że Brad Pitt zaproponował Jennifer Aniston zaręczyny w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Na okładce NW w tym tygodniu czytamy: Brad & Jen: Engaged At Christmas!Brad i Jen: zaręczyny w  Święta. Artykuł w magazynie mówi, że Pitt zaproponował Aniston pierścionek z brylantem w ramach przygotowań do świąt.

Brad Pitt i Jennifer Aniston na okładce NW Weekly

Brad Pitt i Jennifer Aniston na okładce NW Weekly

Podobno 13-letnia córka Pitta, Shiloh, pomogła tacie wybrać pierścionek zaręczynowy dla Aniston.

To Shiloh zasugerowała, że powinien ponownie poślubić Jen – mówi anonimowe źródło. – To było bardzo emocjonalne uświadomienie Brada przez Shiloh, że musiał pozwolić sobie ponownie kochać. Poszli razem na zakupy. Shiloh wydaje się podekscytowana powitaniem Jen w swojej rodzinie.

Pojawienie się Pitta na świątecznej imprezie Aniston, ma być wyraźnym potwierdzeniem ich zaręczyn. Święta już blisko, czekamy więc z niecierpliwością na najnowsze wieści zza oceanu.

Zobacz: Cały show biznes czekał na to latami. Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem! Wiemy gdzie i kiedy


Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×