Pierwsze zgrzyty u J.Lo i Bena Afflecka. Śliczna aktorka namieszała w relacji gorącej pary. Zobaczcie jaka ona jest HOT!

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez jest zazdrosna o Bena Afflecka. Zrobiło się nieprzyjemnie. Co donosi zagraniczna prasa?

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli sobie przeznaczeni. Aktor i wokalistka kilkanaście lat temu byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Razem pojawiali się na branżowych imprezach, a każde ich wejście na czerwony dywan wzbudzało prawdziwą sensację. Planowali ślub, a dosłownie na kilka chwil przed ceremonią wszystko odwołali. Później oficjalnie potwierdzili swoje rozstanie. Każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Oboje doczekali się dzieci – wokalistka ma bliźnięta Emme i Maxa, których ojcem jest Marc Anthony, a aktor Violet, Serphinę i Samuela, których mamą jest Jennifer Garner.

Jeszcze na początku tego roku J.Lo szykowała się do ślubu z byłym baseballistą Alexem Rodriguezem. Media jednak obiegły plotki o kryzysie w ich związku. W końcu narzeczeni opublikowali wspólne oświadczenie, w którym rozwiali wszelkie wątpliwości i potwierdzili, że ich drogi się rozeszły. Zaledwie kilka dni później piosenkarka została sfotografowana w ramionach dawnej miłości, czyli Bena Afflecka. Od tamtej pory para już nie ukrywa się z tym, że ich uczucie odżyło po latach. Ponownie są obiektem zainteresowania mediów z całego świata, które pilnie obserwują rozwój ich relacji.

Właśnie zostały zaobserwowane czarne chmury nad parą. Wszystko za sprawą zazdrości. Co donoszą tabloidy?

Jennifer Lopez jest zazdrosna o byłą dziewczynę Bena Afflecka?

Prasa donosi, że Jennifer Lopez była odpowiedzialna za wstrzymanie premiery nowego filmu Bena, Deep Water, tuż przed wejściem do kin. Erotyczny thriller miał mieć premierę w listopadzie 2020 roku, ale w zeszłym tygodniu ogłoszono, że będzie dostępny na Amazonie.

Obok Bena w filmie zagrała Ana de Armas, z którą miał romans podczas kręcenia zdjęć do produkcji. Choć ich relacja szybko się rozpadła, to informatorzy donoszą, że Jennifer Lopez z zazdrości mogła wpłynąć na promocję Deep Water, bo, jak twierdzi informator, nie była zachwycona pomysłem ponownego spotkania Bena z byłą kochanką podczas trasy promocyjnej.

Czy jednak doniesienia są prawdziwe? Trudno uwierzyć, żeby J.Lo była taka małostkowa.


Ana de Armas

Ana de Armas

Ana de Armas

Ana de Armas

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

 • Gość pisze:

  … są razem dla reklamy., aktorski sposób na zwrócenie na siebie uwagi..a za tym milionowe dochody z reklam itd i może nowa rola \'-)

 • Gość pisze:

  Nie oszukujmy się Lopez to stara baba, ukrywająca wszystkie przebarwienia, zmarszczki, itp pod grubą warstwą tapety, i przy pomocy chirurga. Bez wydawania mln rocznie na swój ryj, rozsypie się w kilka tygodni.

 • Liza pisze:

  Bzdury wyssane z palca. Związek Afflecka i Armas byl przelotny i ona go rzuciła. I nie było w nim nawet grama z tej chemii i miłości, która jest między nim a Lopez teraz. Ani Ana nie chce Bena ani on jej. Nakręcanie afery na niczym.

 • Ewa pisze:

  No niezła lala. I młode mięso. Ma o kogo być zazdrosna.

 • Jonka pisze:

  Śliczna aktorka pokazała się w reklamie kremu bez makijażu i od tej pory pozbyłam się kompleksów. Nie, nie jest brzydka jest po prostu bardzo przeciętna.

 • Jonka pisze:

  Śliczna aktorka pokazała się bez makijażu i od tej pory poznałam się kompleksów. Nie, nie jest brzydka jest bardzo przeciętna

 • Iwoneczka pisze:

  Na początku ws/ystko jest cacy cacy/patrzenie w sobie w oczy całowanie itp swiat inny nie istnieje….I naraz przychodzi szara rzeczywistosc….tak jest zawsze….ze komuś w związku przechodzi a druga osoba cierpi za rym co było na poczatku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×