Szukaj

Jennifer Aniston uwiodła kolejnego przystojniaka z Hollywood. Tabloid donosi o nowym romansie. Mają masę wspólnych zdjęć

Jennifer Aniston, nowy partner

Jennifer Aniston, nowy partner

Jennifer Aniston ma nowego chłopaka! Takie wieści obiegły zagraniczne media. Czyje serce tym razem skradła piękna aktorka. To prawdziwy przystojniak.

Jennifer Aniston odkąd rozwiodła się z Justinem Theroux jest jedną z najgorętszych partii w Hollywood. Nie przyznaje się do randkowania, natomiast tabloidy mają prawdziwe używanie i rozkładają jej życie uczuciowe na czynniki pierwsze.

Nie ma tygodnia, aby nie rozpisywały się na temat jej nowych rzekomych podbojów. Łączy się ją z największymi przystojniakami: z Russellem Crowe, Channingiem Tatumem, Paulem Ruddem czy Vincem Vaughnem. O tym, że podobno ma romans z byłym mężem, Bradem Pittem, nawet nie wspominamy, bo te wieści lądują na pierwszych stronach magazynów przynajmniej raz na dwa tygodnie.

Jennifer nie komentuje tabloidowych rewelacji, utrzymując, że prowadzi życie singielki. Tymczasem pojawił się kolejny przystojniak na jej liście. Zobaczcie, co donoszą bulwarówki.

Jennifer Aniston ma nowego partnera. Kim jest?

Jennifer Aniston świetnie wie, co to znaczy złamane serce – jest przecież dwukrotnie rozwiedziona. Dlatego okazuje się być największym wsparciem dla swojego długoletniego przyjaciela Jasona Sudeikisa. Informatorzy Woman’s Day mówią, że wielokrotnie wypłakiwał się na piersi aktorki.

Jason i Jennifer są przyjaciółmi od jakiegoś czasu, ale ciężkie rozstanie Jasona naprawdę ich połączyło. Jen była dla niego pod telefonem, odkąd pojawiły się wieści o związku Olivii i Harry’ego. Na początku doradzała mu, jak to przetrwać, ale ostatnio było dużo więcej śmiechu niż łez. Jest między nimi prawdziwa iskra.

Dzieje się to prawie trzy lata po tym, jak Jen, która wczoraj skończyła 52 lata, rozstała się ze swoim mężem Justinem Theroux, a osoby z jej otoczenia mówią:

W końcu jest gotowa, by znów się na kogoś otworzyć. Jeśli Jen i Jason zdecydują się być razem, wszyscy ich przyjaciele byliby zachwyceni. Są dla siebie idealni i nie można zaprzeczyć, że zawsze mieli specjalną więź, kiedy pracowali razem, ale gwiazdy nie były ustawione tak, jak są teraz, ponieważ oboje byli w związkach.

Według Heat magazine Jen zawsze mówiła, że ​​Olivia Wilde miała szczęście z Jasonem, ponieważ jest świetnym gościem. Mówi się, że jest wściekła na nią za to, że tak źle go potraktowała, rzucając go dla Harry’ego Stylesa.

Według Aniston Jason jest wspaniałym facetem i zasługuje na coś lepszego. Jest zabawny, lojalny, inteligentny i odnosi sukcesy. Połowa Hollywood opisuje go jako jednego z najmilszych ludzi w branży. Jest typem partnera, którego chciałaby mieć. W przeszłości napomknęła o swojej bliskości z Sudeikisem, mówiąc:

Dobrze się razem bawimy, on mnie rozśmiesza. Znamy się lata. Wzloty, upadki. Wzgórza, doliny. Wszystko pomiędzy.

Osoba bliska Jasonowi mówi, że powoli wraca do życia po tym, jak Olivia go rzuciła, a to wszystko dzięki Jen.

Choć ostatnie kilka miesięcy było dla Jasona bardzo trudne, zaczyna dochodzić do wniosku, że może to przeznaczenie. Gdyby został z Olivią znacznie dłużej, a Jen wreszcie była gotowa na randkę, nie zajęłoby to dużo czasu, zanim jakiś przystojniak by ją porwał. Teraz wydaje mi się, że oboje są we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby zobaczyć, czy ich przyjaźń może zmienić się w coś więcej.

Czyżby nowy romans na horyzoncie? Już niedługo się przekonamy, czy Aniston da szansę przystojniakowi o złotym sercu.

Kim jest Jason  Sudeikis?

Jason Sudeikis urodził się w 1975 roku. Jest amerykańskim aktorem i komikiem. Występuje w programie Saturday Night Live, a w 2011 roku poprowadził galę MTV Movie Awards 2011. Zagrał w takich filmach jak Wyborcze jaja, Red Lasso i Co się zdarzyło w Las Vegas. Był związany z Olivią Wilde, z którą doczekał się syna Otisa i córki Daisy.


Jason Sudeikis i Jennifer Aniston

Jason Sudeikis i Jennifer Aniston

Jason Sudeikis i Jennifer Aniston

Jason Sudeikis i Jennifer Aniston

Jason Sudeikis i Jennifer Aniston

Jason Sudeikis i Jennifer Aniston

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×