Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Co za wpadka! Producenci popularnego teleturnieju tłumaczą się z kompromitacji podczas wielkiego finału!

Wpadka w "Jeden z dziesięciu"


Wpadka w programie „Jeden z dziesięciu”

Ten finał programu Jeden z dziesięciu przejdzie do historii. Wszystko za sprawą szokującej, decydującej rozgrywki. O co chodzi? Uczestnik odpowiedział poprawnie na zadane mu pytanie, a prowadzący – Tadeusz Sznuk – nie uznał odpowiedzi.

Wpadki w teleturniejach zdarzają się dość często i nie są obce producentom ani prowadzącym. Tym razem kompromitację dostrzegli widzowie. Wątpliwości dotyczyły pytania, które brzmiało:

Ile razy igrzyska olimpijskie odbyły się w Ameryce Południowej?

Po chwili zastanowienia finalista odpowiedział, że raz. Niestety prowadzący nie uznał odpowiedzi, twierdząc, że nie odbyły się ani razu. Telewidzowie od razu zwątpili, ponieważ wszyscy doskonale pamiętamy chociażby zeszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. A jakby nie było, Brazylia wciąż należy do Ameryki Południowej.

Jednak producenci bardzo szybko zreflektowali się i opublikowali oficjalne oświadczenie.

Szanowni Państwo, odnośnie opisywanej przez Państwa sytuacji w 16 odcinku, informujemy, że już znaleźliśmy przyczynę pomyłki i wyjaśnienie zamieścimy w jednym z najbliższych odcinków – czytamy.

Skąd taka wpadka? Jak sugeruje fakt24.pl, takie samo pytanie padło już wcześniej w teleturnieju i nie zostało zaktualizowane.

Czeka nas jeszcze raz runda finałowa?

To jest HIT! Piotr Adamczyk poprowadził teleturniej dla papieży. Zobaczcie jakie to było śmieszne [WIDEO]

„Milionerzy” to prawdziwa złota kura TVN! Takiej oglądalności nie mają największe polskie seriale!

W naturze nic nie ginie! Spektakularna metamorfoza Tomasza Karolaka zachwyca, ale jego kolega po fachu… Komuś się przytyło!

Lubisz oglądać teleturnieje?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×