Sportsmenka niecodziennie bywa na salonach. Zazwyczaj można ją spotkać podczas treningów w sportowym ubraniach bez makijażu i niezrobioną fryzurą. Tym razem zaskoczyła wszystkich! Na Wielkim teście na prawo jazdy pojawiła się odmieniona. Gwiazda ma piękny makijaż i ładnie zrobione włosy. Wygląda kobieco i nienagannie się prezentuje. Ciekawe, czy to znak, że teraz będzie można ją częściej spotkać na imprezach show-biznesowych? Może znajdzie czas między treningami, by pojawiać się w celebryckim gronie. Jedno jest pewne. Dla złotej olimpijki najważniejsze są osiągnięcia sportowe, a dopiero potem sława i błyski fleszy.
Kibicujecie Anicie?