NewsyCo się stało z włosami Anny Popek?! Podczas Wielkiego Testu TVP nie przypominała siebie!

Co się stało z włosami Anny Popek?! Podczas Wielkiego Testu TVP nie przypominała siebie!

Anna Popek nowa fryzura
Anna Popek nowa fryzura
Zuza Maciejewska
18.10.2018 13:50, aktualizacja: 18.10.2018 14:19

Anna Popek to jedna z czołowych dziennikarek TVP. Nic więc dziwnego, że pojawia się podczas programów, które przed ekrany telewizorów przyciągają miliony widzów. Takim z pewnością był Wielki Test TVP, który sprawdzał wiedzę zaproszonych o polskim parlamentaryzmie. Dziennikarka w studio zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze. Jak wyglądała?

Z pewnością Popek ma wyczucie stylu, które udowadnia podczas wielu branżowych imprez. Nic więc dziwnego, że bardzo elegancko zaprezentowała się także podczas programu. Dziennikarka ubrała się w czerwoną marynarkę i spodnie w tym samym kolorze, do których założyła czarną bluzkę. Z pewnością strój ten podkreślał jej doskonałą figurę, którą mogą pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki.

Jednak nie jej ubranie, a uczesanie zrobiło największą furorę. Popek pokazała się bowiem w upiętych włosach, w których dominowała wyprostowana grzywka. Uczesanie całej stylizacji dodało odpowiedniego charakteru, sprawiając, że Ania na pierwszy rzut oka nie przypominała dawnej siebie.

Dziennikarka od lat prowadzi wiele programów, a także serwisów informacyjnych. Nic więc dziwnego, że poprowadziła Wielki Test TVP, który widzom mógł przypomnieć o tym, że w najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe.

Wraz z Anią test poprowadził dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz. W programie rywalizowali m.in. Marta Chodorowska, Izabella Trojanowska czy Mariusz Czerkawski. Ostatecznie zwycięstwo wpadło w ręce Czesława Langa i Piotra Sobczyńskiego.

Oglądaliście ten program?

  • Anna Popek nowa fryzura
  • Anna Popek nowa fryzura
  • Anna Popek- pokaz Doroty Goldpoint
  • Ania Popek poprawiła biust?
  • Ania Popek poprawiła biust?
  • Anna Popek- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018
  • Anna Popek, Przemysław Babiarz
  • Anna Popek – 100-lecie ZAiKS-u
  • Ania Popek poprawiła biust?
[1/9] Anna Popek nowa fryzura
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także