Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Ups… Wyciekły oceny ze świadectwa Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS nie zdał z klasy do klasy!

Jarosław Kaczyński


Jakie oceny w szkole miał Jarosław Kaczyński?

Jakim uczniem był Jarosław Kaczyński? Okazuje się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości nie ma powodów do chwalenia się. Gazeta Wyborcza dotarła do świadectwa polityka.

Kaczyński miał aż trzy dwóje, która wówczas były najniższą oceną. Jarosław nie radził sobie z językiem polskim, angielskim i przysposobieniem obronnym. Gazeta twierdzi też, że prezes partii rządzącej zmienił szkołę po drugiej klasie liceum.

O słabych wynikach w nauce Jarosław Kaczyński zdradził w swojej biografii:

Moje czasy szkolne kryją pewną tajemnicę. Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli

To tylko kolejny dowód na to, że wyniki w szkole niekoniecznie przekładają się na sukces. Przypomnijmy, że liceum nie ukończyły m.in. Edyta Górniak i Kayah.

Zobacz: Kayah zdradziła tajemnicę swojego największego kompleksu. I pomyśleć, że wszyscy wytykają go Edycie Górniak

Z jakich przedmiotów nie zdał Jarosław Kaczyński?

Z jakich przedmiotów nie zdał Jarosław Kaczyński?

Czy zdarzyło ci się nie zdać z klasy do klasy?Komentarzy: 82


Gość | 16 września 2016, 14:58

Zgadzam sie ten post jest kolenym atakiem na rzad, bo juz ta rozjuszona banda sie niema do czego doczepic niech lepiej sprawdza jakie mial wyksztalcenie bolek ,albo bul, a to byli prezydenci?


Marchewa | 16 września 2016, 12:10

I nie radzi sobie wciąż.


Gość | 15 września 2016, 18:56

Najpierw trzeba nauczyć a potem wymagać!!!!!!! Do zawodu nauczyciela powinna być selekcja a nie dyplom ukończenia studiów….to świadczytylko i posiadanej wiedzy (acz nie konieczne) a potem trzeba umieć wiedzę przekazać podopiecznym……a jak jest????? Zapewne nie jeden z nas poznał zdolności dydaktyczne,pedagogiczne,psychologiczne i co najważniejsze samokształceniowe wielu ludzi przez pomyłkę zwanych w szkole średniej profesorami….


belfer | 15 września 2016, 10:24

taki mądry jak komentujący tu „gość”, Nieuk i tyle ! Jeden i drugi !


Gość | 15 września 2016, 08:38

Nie jeden z was zdawał z klasy do klasy i co z tego daleko nie zaszliscie. Nie ważne jak sie startuje lecz ważne jak sie ląduje . Mądry człowiek i inteligentny z dużą siłą przebicia .


mrjarwit | 15 września 2016, 08:27

Ciekawe kto musiał interweniować w szkole aby w końcu przepuścić go do następnej klasy! To chyba stąd „prikaz” dyrektorom szkół aby prowadzili dzieci na „Smoleńsk” i omawiali to na lekcjach!


Gość | 15 września 2016, 03:23

Ja tak uważam ,ze J Kaczynski to mądry polityk i do tego patriota ,a ty moje komentarze usuwasz kim ty jestes ,aby oceniać czyjaś opinie .


Gość | 15 września 2016, 03:19

A kim jestes ,zeby mnie pouczać


Gość | 15 września 2016, 03:18

Dlaczego


Pawel | 14 września 2016, 23:14

Sukces?? … haha smiechu warte


emerytka | 14 września 2016, 21:24

Do „GOŚCIA” – po Twoim wpisie widać, wiele się nie nauczyłeś. Jak nie umiesz pisać to lepiej nie pisz.


Gość | 14 września 2016, 18:47

W tamtych czasach nie zdać z klasy do klasy – trzeba było mocno się postarać. Albo mieć w d…….wszystko i wszystkich. I to akurat znalazło swoje odzwierciedlenie w dzisiejszych czasach. Cep i tyle.


lebowsky | 14 września 2016, 15:32

Nie jest wstydem nie zdać i się pozbierać! … wstydem jest używać wykształcenia i tytułów, których się nie posiada! a znamy chyba kilku takich, prawie magistrów i niby profesorów.


Gość | 14 września 2016, 10:06

Dlatego w USA są dowcipy ze polak to Głupek oni dobrze wiedzieli że nas oszukali podstawie jac nam Wałęsę prezydenta bez szkoły co wy szukacie brodę jak w LO w tamtych czasach było trudniej niż teraz przejść z klasy do klasy A obecnie to 1/2 narodu kończy na zawodowe a Ci co do LO poszli tez z duży odsetek nie zdaje jakiejś klasy dla mnie uwalic klasę w LO to nie wstyd . Wsyt to nie zdać w podstawówce gimnazjum zawodówce


Miroslawa | 13 września 2016, 14:51

Witam serdecznie
Przykro ze zajmuje się Wyborcza takimi bzdura mi jakie to ma znaczenie piszą o Kaczyńskim a czemu nie było afer jak był Pan Kwaśniewski Pan Wałęsa który ludziom złote góry obiecywał kieszenie wywracal mówiąc ze nic nie ma a teraz magnat i bogacz i skąd wziol przez te Prezydenturę tak się wzbogacił wstyd mi za to co dokoła się dzieje w Polityce warczac i wrzeszczac na Siebie a Gazety Media jak sepy leca do sensacji po co to robić juz ludzie są zmęczeni tym wszystkim kogo to obchodzi co gdzie kiedy i po co nie pisaliscie co przedtem Rządy robiły afer nie było bo zyski finansowe w górę się piely a ludzie poszkodowani cierpieli i cierpią po co to wszystko lepiej z kulturą się zachować a tu jeden przed drugim ostra krytyka ale z etatu nie chcą zrezygnować a do supermarketu z grosze do fabryki po wyższym wykształceniu i co jeszcze napisać bo szkoda Sobie zdrowia psuć. A co Pan Wałęsa zrobił przykryl się PŁASZCZEM SOLIDARNISCI i z Komunistami trzymał bo go na pieriestaly wynieśli i Prezydenta z niego zrobili Ośmieszajac przed całym Światem wstyd po prostu wstyd szkoda gadać gdzie ta uczciwość a co wy ludzi za pacholkow macie Państwo słoma z butów wystaje piszecie bzdury i Obrazacie zastanówcie się ile w kłamstwie korupcji nie na wisi można żyć ☺Pozdrawiam i życzę opamiętania refleksji i umiaru Gazeto Wyborcza


Gośćedek | 12 września 2016, 01:16

angielskim co z tuman takie posty udostepnia


Lubie | 7 września 2016, 09:07

Nieuk i tuman


kumaty | 7 września 2016, 08:27

nie zdał w liceum jak wielu ale miał ”plecy”


GośZiutek z Wolić | 7 września 2016, 08:07

Docent,doktor dozorca oraz betoniarz zbrodniarz taki tytuly ma Kaczor po swoich uczelniach.


Gość Ewa | 7 września 2016, 07:03

Taka prawda.Kaczka nigdy Orłem nie była i nie będzie.


Gość | 7 września 2016, 00:33

Nie zdał w liceum,a dochrapał się doktora,jakim cudem


Gość | 6 września 2016, 21:05

Mówi świetnie,bez kartki z pamięci ma tytuł doktora więc o co chodzi.


Gość | 6 września 2016, 20:16

Już w szkole nauczył się „odkręcać” czy „przekręcać”. Teraz jak znalazł taka umiejętność, jak widać bardziej przydatna niż umiejętność władania językiem ojczystym lub obcym. A od obronności ma teraz swojego człowieka.


pies | 6 września 2016, 17:48

Głąbem był, jest i będzie!!!!


Gość | 6 września 2016, 16:01

Tuman był i jest dno totalne


anty NWO | 6 września 2016, 14:03

Hej lewaki ! Hej genderowcy ! Hej byłe ubeki i oderwani od koryta ! Polska dla Polaków nie dla niszczycieli i sługusów banksterów tworzących NWO ! (pewnie nawet nie wiecie co to jest ! 🙂


Rysiek | 6 września 2016, 13:38

Głąb i świnia !


Gość | 6 września 2016, 13:19

Już wtedy nie lubił PO


Gość | 6 września 2016, 09:51

Mierny uczeń, niefajny kolega szkony, marny student, równie marny prawnik, odpychający i niechlujny facet, kiepski obywatel i genialny intrygant.


Gość | 6 września 2016, 09:05

Język angielski w latach 60 ? Kolejna zmyslona historia przecież do połowy lat 90 jedynym językiem obcym w szkole był rosyjski


Goscinny Gość | 6 września 2016, 01:10

slacych . . Trzeba byc albo silnie uposledzonym albo o wysokiej inteligencji by miec problemy w szkole . Sredni mierny lub typowo zdolny uczen nie ma z przejsciem wiekszych problemow zwiazanych z ich inteligencja , to moga byc inne typu spolecznego , zaniedbania rodzinne , choroby . Dziewczeta o wysokim potencjale , placa mniej lub placa byc moze depresja ale na ogol wciskaja sie w system ale czesto chlopcom o pewnym profilu bywa ciezko. Francuskie ministerstwo edukacji oblicza ze z (jak szacuja ) na 1-2% dzieci o wysokim IQ ktore jest 30% nie koncza szkoly jakiejkolwiek. Nie ida lub innym torem na studia . Czasem sie odnajduja w karierze profesjonalnej jesli to SZANSA i otoczenie im sprzyja – To wtedy nagle od tego momentu awansuja na geniuszy. Przedtem powtarzali klasy, byli wyrzucani, otrzymywali zle noty i zle opinie lib egzystowali trocha na marginezi grup normalniakow (tluczeni za swa odmiennosc lub tylko obsmiani za plecami) . Nie ma sukcesu- nie ma geniuszu. Ale tym ktorzy otrzymali taki spoleczny „paszport” juz sie wybacza odmiennosc i przestaje napienowac – wiadomo geniusz . Dzieci z tym nieszczesnym wysokim (powyzej 130 lub warinkowo 125 IQ ) to dzieci szybko lub przeciwnie pozniej niz typowe opanuja ale to swietnie mowe i lekture . Sa zywe, bystre , krytyczne, aktywne (intesywne jako extrawertycy , wycofane w sej pasji jako introwertycy ) SA BARDZO pracowite nawet do obsesji tylko w temacie centralnym (niekoniecznie ksiazki , to moga byc gry lub sport , kolekcje , filmy na temat pasji ktora ich akurat trzyma . Ale moga ja tez nagle zmienic na inna (szukaj powodow a okaze sie ze utracili np ukochanego nauczyciela chemii czy polskiego …) . TE dzieci rodza sie i umra funkcjonujac z innego rodzaju motywacja , intesywnoscia , wrazliwoscia – czyli ZAWSZE BEDA MIELI PROBLEM ODMIENNOSCI I WYNIKAJACE Z NIEGO z problemy z integracja z i ogromna wrazliwoscia . Obrywa im sie od momentu szkoly i te rany zosatana im na dlugo. Maja takie strategie jaki kazdy sobie wypracuje. Nikt nie rozni sie bardziej niz jeden WP od drudiego WP (WP – wysoki potencjal intelektualny – haute potentiel – gifteds childrens, inaczej uzdolnieni ) SZCZEGOLNIE populacje uzdolnionych chlopcow dotyka przoblem „nieadekwatnych stopni” . Dla mnie to problem raczej nieadekwatnej szkoly . Zwlaszcza ze polska szkola nie robi nawet tego wysilku ktore robi Szwajcaria a zwalszcza Francja . Mam duzo zastrzezen co do systemu szczegolnej troski wobec uzdolnionych we Francji , ale to o niebo lepiej niz w naszym kraju gdzie nie ma ani jednej organizacji rodzicow dzieci uzdolnionych (to glupia nazwa bo kazdy jest gdzies uzdolniony a tylko niektorzy funkcjonuja mysla jak WP) . Rodzicow , ktorzy jak w innych krajach naciskali by na system by objac te dzieci specyficznym programem rownoleglym nie odrywajac ich od szkoly standartowej i rowiesnikow , kolegow z ulicy .https://www.facebook.com/Nadwrazliwi.odmienni.myslacy


Gość | 5 września 2016, 23:20

Powodem niezdania był język rosyjski którego nie cierpiałam


Gość | 5 września 2016, 22:24

A JAK BYŁO Z DZIEWCZYNAMI TEZ NIE ZDAŁ Z KLASY DO KLASY


Gość | 5 września 2016, 21:57

Typowy nieuki,dzięki takim zdolosciom powiększył swój elektorat.


Gość | 5 września 2016, 21:42

Jaki prezes takli elektorat ,hahahahaha…


Gość | 5 września 2016, 20:50

No, i wylazły przyczyny jego kompleksów. Brakuje mi jeszcze info o nim jako o ofierze znęcających się nad nim starszych chłopców!


Kasia | 5 września 2016, 20:42

do pewnych fuch niepotrzebna jest matura czy jakiekolwiek wykształcenie. weźmy takiego śmieciarza… piosenkarza… rozdawacza ulotek, polityka, prezesa czy kopacza rowów…


Gośćtadziu | 5 września 2016, 20:03

Studia teź mu kupili ..w komuniźmie wszysto było moźliwe – w dodatku źe ojciec był zagorzałym komunistą .


Gość | 5 września 2016, 19:33

Tak mu zostało 🙂


Gość | 5 września 2016, 18:38

Kaczyński chodził do LO im Lelewela w Warszawie z którego został wywalony za stopnie. To jest to liceum, poziom normalny nic niezwykłego.


GE1946 | 5 września 2016, 18:10

Tatusko z mamuska nie zle musieli kablowac i tak zostal miernota nad miernotami.


Gośćhanibal | 5 września 2016, 14:50

Teraz już wiem ,że na ministra obrony wyznaczył Antosia, bo i wtedy i teraz nie ma pojęcia o obronności, angielskiego dalej nie zna a po polsku nawet hymnu nie potrafi zaśpiewać!


Ktos | 5 września 2016, 12:12

Już wiadomo DLACZEGO OSCIA W GARDLE JEST PRAWDZIWY PROFESOR RZEPLINSKI!!!


Gośćem-ka | 4 września 2016, 16:42

Odkręcili i Jaruś zastał przeniesiony do innego liceum i dostał się do 11 klasy . Brawo resortowy synalku. Tatuś z mamusią musieli u komuchow mieć szerokie plecy. Niepojete jest to jak bez promocji do 11 klasy mozna było tę że klasę ukończyc i zostać dopuszczonym do matury . Na cud zakrawa fakt jak taki mierny uczeń mógł dostać się na studia prawnicze !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gośćsarto | 4 września 2016, 12:19

Wystarczy popatrzeć na jego gębę i już wszystko jasne, debil.


cichociemny | 2 września 2016, 08:16

Mąż stanu? Bez żony????????????????//, bez konta, karty kredytowej, prawa jazdy.
Co najwyżej „Stary kawaler stanu” z kotem (kot niewinny).


Gość ppitt | 28 sierpnia 2016, 21:10

zgadzam się z gościem patriotą. Dzięki Bogu mało było takich mężów stanu jak Jarosław Kaczyński. gdyby było ich więcej to już by Polski nie było


mirek | 24 sierpnia 2016, 21:08

I to świadczy o jego bystrości umysłu ?


GośćPatriota | 24 sierpnia 2016, 13:35

Malo bylo takich mezow stanu jakim jest P. Jaroslaw Kaczynski .


gościara | 24 sierpnia 2016, 08:11

NIE „zwyciestwo” tylko ZYDOSTWO?


gościara | 24 sierpnia 2016, 08:08

Zwycięstwo po prostu ZAWSZE wiedziało jak się dorwać do konfitur i tak jest nadal?


Gość | 23 sierpnia 2016, 22:16

kazdemu może sie stac przykrość jeśli ciebie nie przesadzą do innej klasy


Gość | 23 sierpnia 2016, 19:37

Tylko nieuki mają posłuch. Zdolni muszą pracować.


TheGuru | 23 sierpnia 2016, 18:58

niech się wytłumaczy jak bardzo był ustosunkowany, że przeszedł do wyższej klasy z TRZEMA DWÓJAMI !!!

niech się wytłumaczy jak bardzo był ustosunkowany, że dostał z bratem rolę w filmie pomimo TAK DUŻEJ wady wymowy, że musieli być dubbingowani !!!

niech się wytłumaczy jak bardzo był ustosunkowany tatuś, że W ZRUJNOWANEJ Warszawie dostał willę na Żoliborzu i to nie byle jaką ale tę willę, którą bohater wojny z bolszewikami dostał od Marszałka (ruskie jakie są takie są ale do takich symbolicznych gestów przywiązują dużą wagę)!!!


elka Gość | 23 sierpnia 2016, 18:20

to jak w tamtych czasach dostał się na studia??? Kto i co odkręcał miedzy 10 i 11 klasą?? Musiał być niezłym komuchem ten odkręcacz. Inaczej się nie dawało


Gość | 23 sierpnia 2016, 17:35

I taki nieuk rządzi krajem tfuuuuu!


jacentryx | 23 sierpnia 2016, 15:15

ten komentarz o Kayah i Górniak to niby w jakim celu ???? one po prostu nie miały czasu bo zajęły się swoją pasją na poważnie … Kaczyński to po prostu głąb albo jest leniwy …


zolti | 23 sierpnia 2016, 15:03

Do gościa b – różnicy nie ma żadnej i jeden i drugim trzeba umieć rządzić


ew | 23 sierpnia 2016, 13:01

Już w roku 2005 opisałam te wydarzenia na forum wp.pl, ale niestety każdy mój wpis był natychmiast usuwany. Moderator każdy dzień i każde udowodnione fakty odrzucał, Gdyby tak się może nie stało , myślę, ze dziś nie było by kłopotów z Kaczyńskim i Pisdzielcami. Gdyby wtedy kiedy wiele faktów przytoczyłam nie tylko Kaczyńskiego, ale wielu posłów z tej Partii dziś może nie byli by posłami i Senatorami. Szkoda, że kiedy opisywałam wszystkie powiazania tych ludzi i sa do dziś i stały się jeszcze bardziej niebezpieczne. Szkoda bo dziś jeśli Naród się nie obudzi nawet ten ciemny jak nazywają Pis owcy . Uwierzcie mi, że kiedy władza przejdzie całkowicie w ręce DUDY i ZIOBRO, wszyscy kryminaliści Mafii Bydgoskiej, Wołomińskiej, Łódzkiej ,Pruszkowskiej Kujawsko-Pomorskiej powróci jeszcze szybciej niżeli myślicie. Znów zaczną się spotkania w Marriottach z Prezesami Banków zawierane będą transakcje,Gdzie jest sprawa DUBIENIECKIEGO ,Gawronika, gdzie sa zakończone Sprawy Stajszczakowie wielu wielu innych Rydzyka złodzieja, przewożenia DM nielegalnie w reklamówkach z bulkami śniadaniowymi, nie płacenia podatków, afer taśmowych, handlu dyplomami najlepszych uczelni dyplomów mgr dla pisdzielcow. Nie mówiąc już o Kaczyńskich. Tak dużo, tego wszystkiego jest ,ze nie jest sposób wszystko opisywać a o Rydzyku jak okradał w Niemczech ludzi wyłudzał weksle, a później się ukrył na Ukrainie i Rosji. Prokuratura wszystko umarzała , samochodami handlował wraz z księżami ,które sprowadzał jako dary od cudzoziemców , bez cłowo. Książka jeden tom tego wszystkiego to za malo Nikt mądry dwa razy nie wchodzi do brudnej wody, ale w tym przypadku było inaczej. Przede wszystkim należy przyjrzeć się od samego początku przyjaźni DUDA, ZIOBRO Następnie co zrobili kiedy rozstali się ,jak wyglądało założenie nowej partii Ziobro, W jaki sposób i dlaczego Gowin nie miał żadnych szans pozyskiwania stanowisk w rządzie PO i musiał łapać koło ratunkowe w PIS. Dlaczego Sad nie zajął się bezprawiem układu podpisanego przed wyborami. Było to już bezprawie. Wszyscy tylko krzyczeli tutaj , ale nikt nic nie zrobił z tym. Plan DUDY, ZIOBRO,SZCZERSKIEGO, spełnia się, zadaniem jest przejecie władzy w PIS przez ZIOBRO, ale zeby się tak stało musieli mieć wszystkie argumenty przeciwko swoim kolegom z PIS w ręku. Po to właśnie było potrzebna ustawa o Prokuraturze i Ministerstwie Sprawiedliwości w rękach ZIOBRO, To był warunek połączenia się z powrotem z Kaczyńskim. Teraz, zeby to zmienić Kaczyński nie będzie miał żadnych szans. Ponieważ Ziobro by ratować ta sytuację pozostania na tym stanowisku dalej, postawi Kaczyńskiego przed sadem, maja z Duda mnóstwo dokumentów przeciw łamaniu prawa przez Kaczyńskiego i 1/2 posłów. Zrobią czystkę by w to miejsce wstawić swoich ludzi karierowiczów nieuków, żądni władzy, mający już wyprowadzone pieniądze z naszego Banku i Budzetu,ale nie tylko dofinansowania różnych firm należących o niejawnych udziałowców w spółkach niejawnych jak i handlowych- posłów i senatorów Pis, Kazego po kolei jakbyśmy wszyscy przeanalizowali i nie tylko PiS ale KUKIZ 15 zobaczycie wówczas naprawdę jacy tam sa luzie i z jakimi powiazaniami o lat. Ukrywając się pod skrzydłami Kaczyńskiego, człowieka który jest zis potrzebny o oszustw i być parawanem ich wszystkich, by nikt nie odpowiadał za wyrządzone krzywdy i unikania kar mając immunitet Dużo jest tego, Wiec zeby tego wszystkiego co zdobyli nie stracić musza iść na całego, i tak się stanie wkrótce. Rozgrywki we wnątrz krzykaczy w PiS już nikt nie powstrzyma.
,


Gość B | 23 sierpnia 2016, 11:05

Nie widzisz gamoniu różnicy między rządzeniem miastem a rządzeniem krajem?


Gość | 23 sierpnia 2016, 10:30

Przy czym, ani Górniak, ani Kayah nie aspirowaly do najwyższych urzędów Rzeczpospolitej.


Gośćemigrantka | 23 sierpnia 2016, 09:55

Kaczynski ma falszywa mature, obaj bracie zostali przeniesieni do gorszych liceow gdzie im zafalszowano swiadectwo. Lech do szkoly DeWuLotu na Mlocinach z internatem nawet (mial 5 minut tramwajem do domu) dla dzieci UB, PZPR i innych na placowkach poza Polska, Jaroslaw do nedznego liceum na dalekiej Woli. Stamtad „wyszli” z lewa matura. Studia takie same po linii i na bazie partii i UB. Nie sa wazne, nielegalne tylko.


Gość | 23 sierpnia 2016, 09:37

Prezydentem Koszalina był gamoń z PO po podstawówce i jakoś wtedy nikt mordy nie odzywał .


Gość | 23 sierpnia 2016, 09:36

https://www.google.pl/?client=firefox-b-ab#q=kim+s%C4%85+kaczy%C5%84scy+cz+1+i+cz+2&gfe_rd=cr


Gość | 23 sierpnia 2016, 09:20

Panie Kaczynski zmien Pan garnitur , bo klapy az sie blyszczą albo niech Pan da do pralni chemicznej.Brzydko to wyglada.


Gość | 23 sierpnia 2016, 09:12

a nie jest Ci po prostu głupio, że byłeś leniwy ?


Gość | 22 sierpnia 2016, 22:39

Gość, jesteś w błędzie, bo kiedyś nie mówiło się, że się chodzi do liceum np. do trzeciej, czwartej klasy,tylko dziesiąta, jedenasta klasa. Moja mama jest 1946 rocznik i jak opowiada o szkole, to używa takiego nazewnictwa


Gość | 22 sierpnia 2016, 22:35

Lubię specjalistów od wszystkiego. Jeden gość to nawet nie wie , że było coś takiego liceum składające się z klas 8 -11 , ale poucza innych.


Gość | 22 sierpnia 2016, 21:31

a co to takiego wielkiego matura , ja bez matury i potrafie zagonić do kąta mądrali po studiach, polecam Matura to bzdura zobaczysz wykształconych


Gość | 22 sierpnia 2016, 19:38

Haha, gazeta wyborcza to scierwo w klasie pracy.


Gość | 22 sierpnia 2016, 18:32

Kaczyński Jarosław rocznik 1949, a więc; Nie było klasy 10, 11…- była tzw. podstawówka- 7 klas, a potem np. ogólniak, zawodówka, technikum, studia…


Vertom | 22 sierpnia 2016, 17:25

Drogi tabloidzie facet ma doktorat z historii, co z tego że nie zdał, ja też nie zdałem z I II Lo i zmieniłem szkołę, a teraz obroniłem magisterkę z historii. A tym bardziej dawanie za przykład Górniak, która nie ma matury jest nie na miejscu.


Gość | 22 sierpnia 2016, 16:13

Jesteście pogubieni,


Gość | 22 sierpnia 2016, 15:28

GOŚĆ powyżej pisze, że ma 67 lat. biedak, jeszcze się nie zaprzyjaźnił z polską ortografią 😀 widać w szkole, szło mu podobnie jak Jarkowi, słabiutko… 😀


magda | 22 sierpnia 2016, 12:20

Pan Jarosław Kaczyński został usunięty z Liceum Lelewela. Niektórzy to pamiętają. Nie trzeba niczego wyciągać z szafek. Zresztą żadnych postępów od tamtej pory nie zrobił.


Gość | 22 sierpnia 2016, 10:36

Gośćniuss, właśnie z tej jego książki ‚wyciekły’ 😀
Tylko mało osób czytało.


Gość | 22 sierpnia 2016, 09:58

A MORZE MICHNIK POWIE JAKIM BYL UCZNIEM – BO CO TYCZY KACZYNSKIEGO TO SA BZDURY WYCIAGNIENTE Z SZAFY LESIAKA TERZ CHCIALEM ODPIS UKONCZENIA SZKOLY POWIEDZIELI MI ZE JUZ SPALON BO MAM 67 LAT I NIE TRZEBA PRZECZYMYWAC TAKICH DOKUMENTOW


Gość niuss | 22 sierpnia 2016, 08:46

I co z tego wynika, bo nie bardzo rozumiem, może prześledzicie wszystkich profesorów i wówczas będzie ciekawie.


Gośćniuss | 22 sierpnia 2016, 08:45

Sam o tym pisał w swojej książce. Nie wiem,skąd wyciekły newsy.


Beata | 22 sierpnia 2016, 08:38

nie matura lecz chęć szczera….


Gość | 22 sierpnia 2016, 08:06

Zakłamany jak cała ta PiSowska sekta,która manipuluje motłochem,który na nich glosuje


Gość | 21 sierpnia 2016, 23:06

Doktor prawa pracy Leninowskiej. Nie pisał matury.Dziecko systemowe.


Dodaj komentarz
×