Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet do bagażnika!
Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet do bagażnika!

Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi zajrzeli jej nawet...

Joanna Koroniewska przyłapana bez makijażu na parkingu. Paparazzi...

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!
Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway...

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis...

Zabawne i żenujące. Oto plakaty wyborcze, które przeszły do historii
Zabawne i żenujące. Oto plakaty wyborcze, które przeszły do historii

Zabawne i żenujące. Oto plakaty wyborcze, które przeszły do historii

Zabawne i żenujące. Oto plakaty wyborcze, które przeszły...

Dziś piątek, 19.10.2018

Mama Roberta Lewandowskiego wyjawia intymne szczegóły małżeństwa swojego syna. Na te nowiny wszyscy czekaliśmy!

Anna Lewandowska marzy o drugim dzieckuWywiad z Iwoną Lewandowską o życiu Roberta i Anny

Gdy na świecie pojawiła się Klara Lewandowska, fani Roberta Lewandowskiego i jego pięknej żony, Anny Lewandowskiej, oszaleli z radości. Razem ze słynnym małżeństwem cieszyli się ich szczęściem, gratulowali i wypatrywali kolejnych nowinek dotyczących dziewczynki niemal tak uparcie, jak dziecko wypatruje świętego Mikołaja. Klara stała się prawdziwym medialnym fenomenem, a rodzice – choć nie pokazują twarzy małej – od czasu do czasu chwalą się uroczymi zdjęciami z dziewczynką.

Bardzo szybko zaczęły się pytania czy para planuje drugie dziecko. Nie jest tajemnicą, że Anna chciałaby mieć dużą rodzinę, a choć oboje są bardzo zapracowani, ich priorytetem zawsze jest córka i jej wychowanie. W kilku wywiadach napomykano już o tym, że pojawiły się mgliste plany dotyczące kolejnego malucha, ale nigdy nic konkretnego. Tym razem zasłonę odsunęła Iwona Lewandowska, mama Roberta, która podczas gali Piłki Nożnej w swoim przemówieniu wyznała, że jej synowa marzy o drugim potomku:

Pytacie o drugie dziecko… Jest tu z nami na sali mama Ani. Rodzina Stachurskich pragnie szybko drugiego dziecka, bo mówią, że Klara jest podobna do Roberta i jego taty, a chcieliby, żeby kolejne dziecko było podobne do ich rodziny. Tak naprawdę Ania bardzo chce drugiego dziecka – wyznała ze śmiechem pani Iwona.

Nie od dziś mówi się, że dwójka zawsze chowa się lepiej niż jedynak – choć zapewne żaden jedynak nigdy się z nim nie zgodzi – więc możliwe, że dziewięciomiesięczna obecnie Klara niedługo doczeka się rodzeństwa. Anna Lewandowska i jej przystojny mąż na pewno spełnią swoje marzenia o dużej rodzinie!

Żona Kamila Stocha wreszcie odniosła się do usilnego porównywania jej z Anną Lewandowską! Warto było tyle czekać!!

Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary! Jest także urocze zdjęcie rodzinne!

Agnieszka Woźniak-Starak zmordowana, upocona i bez makijażu ostro trenuje z Anną Lewandowską! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?

Komentarzy: 2


Lulka | 5 lutego 2018, 23:57

Pewnie będą mieli drugie dziecko skoro tak bardzo chcą. Ciekawe czy po drugim Anka też tak szybko wróci do swojej idealnej sylwetki czy będzie musiała iqgreen brać, żeby przyspieszyć sobie spalanie kg 😛 Tworzą fajną parę, szkoda, że zalewa ich tak wielka fala hejtu. Ale najważniejsze, że elegancko sobie z tym radzą ;D


Gość | 5 lutego 2018, 12:55

Ja na tę nowinę nie czekałam i nie wyczekuję z niecierpliwością pokazania twarzy Klary, więc proszę nie pisać, że ” wszyscy ” na to czekają, bo myślę, że wielu ma na głowie większe sprawy niż dzieci Lewandowskich.


Dodaj komentarz
×