Szukaj

Mama Roberta Lewandowskiego wyjawia intymne szczegóły małżeństwa swojego syna. Na te nowiny wszyscy czekaliśmy!

Anna Lewandowska marzy o drugim dziecku

Anna Lewandowska marzy o drugim dziecku

Wywiad z Iwoną Lewandowską o życiu Roberta i Anny

Gdy na świecie pojawiła się Klara Lewandowska, fani Roberta Lewandowskiego i jego pięknej żony, Anny Lewandowskiej, oszaleli z radości. Razem ze słynnym małżeństwem cieszyli się ich szczęściem, gratulowali i wypatrywali kolejnych nowinek dotyczących dziewczynki niemal tak uparcie, jak dziecko wypatruje świętego Mikołaja. Klara stała się prawdziwym medialnym fenomenem, a rodzice – choć nie pokazują twarzy małej – od czasu do czasu chwalą się uroczymi zdjęciami z dziewczynką.

Bardzo szybko zaczęły się pytania czy para planuje drugie dziecko. Nie jest tajemnicą, że Anna chciałaby mieć dużą rodzinę, a choć oboje są bardzo zapracowani, ich priorytetem zawsze jest córka i jej wychowanie. W kilku wywiadach napomykano już o tym, że pojawiły się mgliste plany dotyczące kolejnego malucha, ale nigdy nic konkretnego. Tym razem zasłonę odsunęła Iwona Lewandowska, mama Roberta, która podczas gali Piłki Nożnej w swoim przemówieniu wyznała, że jej synowa marzy o drugim potomku:

Pytacie o drugie dziecko… Jest tu z nami na sali mama Ani. Rodzina Stachurskich pragnie szybko drugiego dziecka, bo mówią, że Klara jest podobna do Roberta i jego taty, a chcieliby, żeby kolejne dziecko było podobne do ich rodziny. Tak naprawdę Ania bardzo chce drugiego dziecka – wyznała ze śmiechem pani Iwona.

Nie od dziś mówi się, że dwójka zawsze chowa się lepiej niż jedynak – choć zapewne żaden jedynak nigdy się z nim nie zgodzi – więc możliwe, że dziewięciomiesięczna obecnie Klara niedługo doczeka się rodzeństwa. Anna Lewandowska i jej przystojny mąż na pewno spełnią swoje marzenia o dużej rodzinie!

Żona Kamila Stocha wreszcie odniosła się do usilnego porównywania jej z Anną Lewandowską! Warto było tyle czekać!!

Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary! Jest także urocze zdjęcie rodzinne!

Agnieszka Woźniak-Starak zmordowana, upocona i bez makijażu ostro trenuje z Anną Lewandowską! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!


Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×