Bolesne rozstanie gwiazdy „M jak Miłość”. „Bardzo mnie zranił, mimo że był moją największą miłością”

M jak Miłość

M jak Miłość

Kolejne bolesne rozstanie w polskim show-biznesie. Aktor znany z produkcji Komisarz Alex i gwiazda M jak Miłość są w trakcie rozwodu.

Gwiazdor seriali TVP i TVN właśnie rozstał się z drugą żoną, która również jest aktorką, a widzowie znają ją między innymi z serialu M jak miłość, do którego dołączyła jakiś czas temu. Pod adresem gwiazdora Komisarza Alexa i Chyłki padły gorzkie słowa z ust małżonki. Udzieliła ona szczerego wywiadu. Nie zabrakło oskarżeń.

Gwiazda M jak Miłość się rozwodzi

Małżonkowie poznali się w 2008 roku na planie filmu Leśne Doły, gdzie zagrali małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Przeszkodą nie było nawet to, że on miał wówczas żonę i syna.

Postawił wszystko na jedną kartę i wyprowadził się z domu. Szybko kupił nowy, w okolicy, gdzie powstawał film, czyli nad rzeką Grabią, gdzie zamieszkał w nim z nową żoną – przypomina Rewia.

Ireneusz Czop, który obecnie występuje w takich produkcjach, jak Komisarz Alex czy Chyłka oraz jego żona Teresa Dzielska, która jakiś czas temu dołączyła do obsady serialu M jak miłość, w którym wciela się w rolę nowej szefowej posterunku policji, a wcześniej była znana z roli w Barwach szczęścia, rozwodzą się.

Zobacz także: Ireneusz Czop dołączył do obsady serialu TVN. To on będzie nowym kochankiem „Chyłki”?! Znamy pikantne szczegóły

Kobieta w wywiadach opowiadała, że byli sobie pisani i tworzą idealny związek oparty na zaufaniu, partnerstwie i wzajemnym szacunku. Problemy zaczęły się pojawiać, gdy kariera Ireneusza nabrała rozpędu. Coraz rzadziej bywał w domu, a jego żona, która przecież też zajmuje się aktorstwem i wiedziała, z czym to się wiąże, nie umiała tak żyć. Małżonkowie rozstali się. Dzielska ujawniła to dopiero niedawno…

Patrzymy na życie w dwóch różnych kierunkach. Mamy różne priorytety, dlatego podjęła decyzję o rozstaniu. Teraz skupiam się na naszej córce, 11-letniej Mai – wyznała w rozmowie z Gazetą Krakowską.

Padły też mocne słowa pod adresem aktora:

Moje związki zawsze były skomplikowane, najbardziej jednak ten ostatni. Irek bardzo mnie zranił, mimo że był moją największą miłością. Zawsze mu powtarzałam, że to na niego całe życie czekałam. I dalej to powtarzam, chociaż nie jesteśmy już razem – nie kryje żalu Dzielska.

Aktorka M jak Miłość podkreśliła, że skupia się obecnie na córce.


Irenuesz Czop, Teresa Dzielska rozwodzą się

Irenuesz Czop, Teresa Dzielska rozwodzą się

Teresa Dzielska

Teresa Dzielska

Ireneusz Czop

Ireneusz Czop

Komentarze

  • Gośka pisze:

    A jej nie przeszkadzało wcześniej spotykać się z żonatym mężczyznom…nie buduje się szczęścia na czyimś nieszcześciu, bo tak to się kończy.

  • Gość pisze:

    Ten Czop nic specjalnego zostawil pirwsza zone to zostawi nastepne itd.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×