Szukaj

Wywiad Danuty Holeckiej z Igą Świątek. Widzowie dopatrzyli się przekrętu TVP

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek w środowy wieczór pojawiła się w TVP Info. Chociaż rozmowa z Danutą Holecką była "na żywo", widzowie dopatrzyli się przekrętu telewizji publicznej. Dlaczego? 

Iga Świątek, wygrywając wielkoszlemowy turniej Roland Garros, zapisała się w historii polskiego tenisa. Dodatkowo awansowała w rankingu WTA, który klasyfikuje najlepszych tenisistów na świecie. Dzień po tym, jak zwycięstwo stało się faktem, gwiazda sportu udzieliła wywiadu obecnym we Francji dziennikarzom. Powiedziała, że wciąż nie dowierza, że zapisała na koncie aż tak duży sukces:

Szczerze, nie dotarło to do mnie. Będę potrzebowała jeszcze kilku dni, by spojrzeć na te dwa tygodnie z innej perspektywy. Jestem nadal trochę zszokowana. Mam dużo obowiązków z mediami, nie miałam czasu zastanowić się nad tym co się wydarzyło — powiedziała tenisistka.

Iga Świątek: wywiad w TVN24 i TVP. Który był na żywo?

Iga Świątek wróciła już do kraju. Zbiera siły przed Australian Open, a także znajduje czas, by udzielać wywiadów. W środowy wieczór gościła u Moniki Olejnik. W Kropce nad i wypowiedziała się m.in. na temat miłości. Wyjawiła, że na razie nie ma na nią czasu. Aktualnie koncentruje się na sporcie, któremu poświęca mnóstwo czasu:

Nie do końca. Na razie praca jest moją miłością. Z tym będę musiała jeszcze zaczekać.

W tym samym czasie, gdy wywiad z Igą był transmitowany na antenie TVN24, TVP Info podawało, że tenisistka pojawi się w publicznej telewizji. Ta wiadomość wprawiła niektórych internautów w osłupienie. Widzowie dopatrzyli się przekrętu. Okazało się, że wywiad z Gościem wiadomości nie leciał na żywo. Chociaż Danuta Holecka czytała pytania, odpowiedzi Świątek zostały nagrane wcześniej.

No to się wyjaśniło. Szumnie zapowiadany wywiad z Igą Świątek w@tvpinfo ,,gość wiadomości „ nie leci na żywo ,,,,ocenzurowany? W tym samym czasie Iga rozmawia na żywo z Moniką Olejnik w TVN w  @KropkaNadI – zauważyła jedna z internautek.

Jesteście zaskoczeni?


Iga Świątek: na co wyda pieniądze z wygranej na Roland Garros?

Iga Świątek: na co wyda pieniądze z wygranej na Roland Garros?

Iga Świątek tuż po wygranej

Iga Świątek tuż po wygranej

Iga Świątek - ile zarobiła

Iga Świątek - ile zarobiła

Dodaj komentarz

  • pełnosprawna umysłowo :-) pisze:

    Nic nowego, że w TVP kłamstwo i traktowanie widza jak niepełnosprawnego umysłowo idioty, któremu można wcisnąć każdą bzdurę. Po raz kolejny wstyd dla kurskich pseudo redaktorów 🙁

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×