Giganci znów uderzą w listy przebojów? Tak, ale… Pośmiertnie. Zobaczcie sami o kim mowa!

Nowy album Prince'a i płyta George'a Michaela

Nowy album Prince'a i płyta George'a Michaela

Nowy album Prince’a

Nie ma słów, którymi można opisać żal po stracie tak znakomitych artystów, jakimi bez wątpienia byli George Michael i Prince. Cios dla fanów, cios dla muzyki, cios dla wszystkich, którzy potrafili docenić ich niezaprzeczalny talent. Czas jednak leczy rany, a na świecie są ludzie, którym zależy, by obaj artyści byli pamiętani za swoje dokonania, a nie sposób czy też moment, w którym odeszli.

Ta wiadomość to prawdziwa gratka dla fanów: w pierwszą rocznicę śmierci Prince’a, na rynku ukaże się nowy album artysty, zawierający sześć do tej pory niepublikowanych utworów. Płyta nazywa się Deliverance, a znajdujące się na niej piosenki powstały pomiędzy 2006 a 2008 rokiem, gdy Prince był niezależnym artystą. Kawałki skomponował we współpracy z Ianem Boxillem.

Deliverance ukaże się jako niezależna produkcja Rogue Music Alliance. Powodem takiej decyzji, jak tłumaczy Ian, jest jego niegdysiejsza rozmowa z Princem:

Prince powiedział mi kiedyś, że każdej nocy gdy kładł się do łóżka, myślał o sposobie na ominięcie wielkich wytwórni. Chciał, by jego muzyka trafiała bezpośrednio do publiczności, do fanów. Po długich rozważaniach zdecydowaliśmy, że właśnie tak ją [Deliverance]wyprodukujemy. Zdecydowaliśmy się na niezależność, bo tego chciałby Prince -mówi w oficjalnym oświadczeniu Boxill

Zobacz: Żona Prince’a ujawnia szokujące szczegóły życia z gwiazdorem

Zremasterowany album Michaela pojawi się w maju

Fani George’a Michaela wcale nie muszą zazdrościć, bo na nich również czeka niespodzianka: 19 maja ukaże się zremasterowany album Listen Without Prejudice. Volume 1, który swoją pierwotną premierę miał w roku 1990. W dwupłytowym wydaniu znajdzie się również do tej pory trzymany w szafie album MTV Unplugged, który czekał na swoje pięć minut ponad 20 lat. Nagrano go bowiem w 1996 roku, a setlista zawiera największe hity Wham!, oraz kawałki z płyty Faith, Listen Without Prejudice czy Older. 

To prawdziwy must have dla każdego fana i konesera muzyki brytyjskiego wokalisty.

Zobacz: George Michael od dawna chciał umrzeć? „Próbował wiele razy popełnić samobójstwo i w końcu mu się udało…”

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×